Terça-feira, 21/9/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Te kane njerezit inat (xhelozi,hased)? Kjo eshte per ty

Te kane njerezit inat (xhelozi,hased)? Kjo eshte per ty

Rukje kunder mesyshit dhe xhelozise

Degjoje me kufje ,mbylli syte dhe me bindje se Zoti eshte Sherues kunder cdo syri te keq dhe hasedi.

Degjoje cdo dite

Rukje e fuqishme kunder hasedit (ata qe kane xhelozi ndaj teje per miresite qe i ke)

 

 

(Visited 872 times, 1 visits today)
Top