Domingo, 1/8/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a ndikohen nga sihri) (edhe ata qe falen edhe ata qe nuk falen)

Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a ndikohen nga sihri) (edhe ata qe falen edhe ata qe nuk falen)

Te gjithe muslimanet eshte mire qe ta vlersojne ( vetveten se a ndikohen nga sihri)

Jetojme ne kohe te veshtira edhe pse jetojme ne paqe ,magjistaret ne trojet shqiptare edhe jasht saj bejne cmos qe te demtohen muslimanet ne forma te ndryshme.

Degjojeni me vemendje dhe me kufje me sy mbullur.

Per mesyshin dhe hasedin

(Visited 1,106 times, 1 visits today)
Top