Domingo, 29/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Te dashur miqë të fejsbukut ,ndihmoni sipas mundësisë

Te dashur miqë të fejsbukut ,ndihmoni sipas mundësisë

11011943_786111511496858_3180573886631584240_n

Te dashur miqe te fcb,studenti i Farmacise(UP-se) Gresian Olluri nga Lipjani ka nevoje per perkrahjen tuaj.Eshte diagnostikuar me Leukemi akute dhe gjendja shendetesore e tij nuk eshte e mire dhe duhet trajtim sa me i shpejte jashte vendit.

Trajtimi mjekesor kushton minimum 150 mije € ne France dhe Suedi.Prandaj beje apel tek te gjithe ju qe keni mundesi ndihmone Gresianin eshte urgjent!

Ndihmen mund ta beni permes:

-Nr. xhirollogarise 1501070001486987. Raifesen Bank. GRESIAN OLLURI

-Duke derguar sms nga vala ne numrin 55244,nje sms kushton 1euro!

-Shperndajeni!

10403312_1653238598245901_6476289202682248990_n

(Visited 27 times, 1 visits today)
Top