Sexta-feira, 27/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

“Sunset Day”, fotot e Adrian Limanit publikohen në reportin e CNN

“Sunset Day”, fotot e Adrian Limanit publikohen në reportin e CNN

preshevari

Rrjeti prestigjioz informativ Amerikan dhe ndërkombëtar CNN (Cable News Network) ka publikuar disa foto të Preshevarit Adrian Limani, i cili rreket të “kap” diellin në një perëndim të mrekullueshëm.

Fotot e publikuara që janë jo vetëm profesionale por edhe artistike janë zgjedhur nga seksioni “iReport” i CNN pë tu bërë pjesë e seteve të rrjetit informativ CNN.

“Një ditë e bukur në tokën time, duke ecur me kushëririn” shkruhet në fotot e Adrianit.

“Ngrohuni me këto fotografi të bukura të perëndimit të diellit, të realizuara nga fotografi shqiptar Adrian Limani” shkruan CNN.

Ndër komentuesit është edhe vet fotograi, i cili falemnderon CNN për hapsirën dhe vëmendjen e dedikuar.presheva/