Sábado, 24/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sulmet në Bruksel: Videoja që tregon momentin e shpërthimit në aeroport ishte e vitit 2011

Sulmet në Bruksel: Videoja që tregon momentin e shpërthimit në aeroport ishte e vitit 2011

video

Videoja e kamerave të sigurisë ku pretendohet se tregohet shpërthimi vdekjeprurës në Aeroportin e Brukselit duket të jetë e rreme.

Pamjet filmike janë të një videoje nga momenti i një sulmi që kishte ndodhur në vitin 2011 në Aeroportin Domodevo në Rusi.

Por klipi ku duken njerëzit teksa ecin para dhe pas shpërthimit, është shpërndarë në masë në rrjetet sociale që nga momenti i shpërthimit të ditës së martë.

Marrë nga The Independent /tesheshi.com/

(Visited 75 times, 1 visits today)