Terça-feira, 31/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Suksesi dhe mos suksesi

Suksesi dhe mos suksesi

suksesi ne jete

 Mendo se çdo mos sukses që përjeton është një përvojë jetësore e cila i paraprinë secilit sukses dhe fitores. Sa do që zgjatë nata me doemos paraqitet agimi. Një i urtë ka thënë: “Suksesi është shkallët të cilat nuk mund ti kalosh me duar në xhepa”.