Sábado, 25/1/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

SPECIALE ! SPECIALE ! SPECIALE !

SPECIALE ! SPECIALE ! SPECIALE !

SPECIALE

Surprize, Gezim dhe Urim

Me rastn e formimit te Ushtrise sone ne perveç uniformes i kemi ne dore edhe nje pale çelesa

Jetimat e Ballkanit me kete rast do te ja bejne nje surprize te madhe nje Veterani te luftes i cili perveç semundjes se rende jeton edhe me kushte shume te renda

Ahhh sa emocionuese per mua me barte uniformen te cilen dikur e mbante vellau im tash Deshmor

Bamires Zoti kurr mos ju humbte

(Visited 30 times, 1 visits today)
Top