Sexta-feira, 1/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Specat djegës

Specat djegës

Speci kuq

Specat djegës – shpejtojnë punën e zemrës dhe ngrohin trupin tuaj sapo ai të shkrijë kaloritë shtesë. Mund t’i konsumoni të pagatuar, të zier, të thatë apo në pluhur. Prandaj shtoni pak më shumë djegës në supa, mish dhe salca, sepse sa më djegës që janë, janë më efikas.

(Visited 229 times, 1 visits today)