Segunda-feira, 27/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Sot u nisen 8 shtepi te reja

Sot u nisen 8 shtepi te reja

Ehhh Jetimi 😢 loti dhe merzia e tyre 😢

Loti i merzise e loti i skamjes
Ofshama e Nenes e mungesa e Babes

Sot u nisen 8 shtepi te reja ne Opoj te Dragashit

8 familje moren lajmin e gezimit

Dite me shume emocione sot, Zoti hajr e befte

O Zot ndihmoj nevojtaret e shperblej bamiresit