XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://mjeksiaislame.com/atomi-ne-kendveshtrim-islam/20%Monthly2013-09-02 07:47
https://mjeksiaislame.com/obama-vetem-sulme-nga-ajri/20%Monthly2013-08-31 19:59
https://mjeksiaislame.com/duhet-te-besohet-te-ufo-t-apo-jashtetokesoret/20%Monthly2013-09-02 07:47
https://mjeksiaislame.com/ilac-per-sherimin-e-hemoroideve/20%Monthly2013-08-31 19:35
https://mjeksiaislame.com/ja-cfare-google-maps-nuk-ju-lejon-te-shihni-foto/20%Monthly2013-08-31 17:08
https://mjeksiaislame.com/siria-pret-te-sulmohet-cdo-cast/20%Monthly2013-08-31 17:09
https://mjeksiaislame.com/865-qytetare-jane-mbidozuar-droge/20%Monthly2013-08-31 16:56
https://mjeksiaislame.com/edi-rama-te-beje-kujdes-nga-politikanet-e-partise-se-tij/20%Monthly2013-08-31 16:51
https://mjeksiaislame.com/serbet-shesin-toka-e-marrin-subvencione-edhe-pse-skane-toka/20%Monthly2013-08-31 16:45
https://mjeksiaislame.com/bashkesia-islame-e-kosoves-komunikate-per-media/20%Monthly2013-08-31 17:10
https://mjeksiaislame.com/erdogan-intervenimi-nato-se-ne-siri-duhet-te-jete-ngjajshem-si-ne-rastin-e-kosoves/20%Monthly2013-08-31 17:08
https://mjeksiaislame.com/revista-amerikane-droga-shkaktari-rrezimit-te-mursit-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-31 16:36
https://mjeksiaislame.com/qente-endacake-dhe-papergjegjesia/20%Monthly2013-09-02 07:48
https://mjeksiaislame.com/kush-eshte-zoti-yne-dhe-si-mund-ta-njohim-ate/20%Monthly2013-09-11 20:39
https://mjeksiaislame.com/e-di-ti-se-kush-eshte-allahu/20%Monthly2013-09-11 20:39
https://mjeksiaislame.com/pse-femijet-e-fshatit-rralle-vuajne-nga-alergjite/20%Monthly2013-08-31 17:13
https://mjeksiaislame.com/heshtaket-jane-humbes/20%Monthly2013-08-30 15:09
https://mjeksiaislame.com/skype-feston-10-vjetorin/20%Monthly2013-08-30 13:39
https://mjeksiaislame.com/ja-sa-qytetare-nga-maqedonia-perdorin-facebook/20%Monthly2013-08-30 13:31
https://mjeksiaislame.com/kosova-oaze-e-prostitutave/20%Monthly2013-08-30 13:26
https://mjeksiaislame.com/arma-kimike-e-sirise-e-testuar-ne-shqiperine-e-1978-s-video/20%Monthly2013-08-30 13:25
https://mjeksiaislame.com/grumbullohem-luftanijet-dergohen-aeroplanet-luftarake/20%Monthly2013-08-30 13:26
https://mjeksiaislame.com/afrim-zeqiri-e-fiton-betejen-kompensohet-nga-gjyqi-119-mije-eur/20%Monthly2013-08-30 13:27
https://mjeksiaislame.com/irani-nese-sulmohet-siria-sulmohet-edhe-izraeli/20%Monthly2013-08-30 09:09
https://mjeksiaislame.com/minister-pse-pengon-te-shkollohem-e-veshur/20%Monthly2013-08-30 13:27
https://mjeksiaislame.com/ah-mjeri-une/20%Monthly2013-08-29 19:33
https://mjeksiaislame.com/angazhimi-dhe-mesazhet-e-myftiut-ternava-per-unitet-fetar-e-politik-ne-luginen-e-presheves-kontribuan-proceseve/20%Monthly2013-08-29 19:33
https://mjeksiaislame.com/edhe-greqia-bashkohet-aleateve-per-sirine-sikurse-ata-edhe-ajo-kerkon-pjesen/20%Monthly2013-08-29 18:45
https://mjeksiaislame.com/putin-jep-urdher-te-sulmohet-arabia-saudite/20%Monthly2013-08-29 18:33
https://mjeksiaislame.com/pd-ja-e-fuqishme-si-asnjehere-me-pare/20%Monthly2013-08-29 15:59
https://mjeksiaislame.com/maliqi-edhe-haxhiu-sjane-intelektual-por-spiune-te-udb-se-dhe-shik-ut/20%Monthly2013-08-29 15:16
https://mjeksiaislame.com/mpb-kerkoi-nga-facebook-te-dhenat-e-11-profileve/20%Monthly2013-08-29 10:56
https://mjeksiaislame.com/vidhet-sasi-e-konsiderushme-ari-ne-gostivar/20%Monthly2013-08-29 10:57
https://mjeksiaislame.com/iphone-i-ri-mund-te-jete-31-me-i-shpejte-se-iphone-5/20%Monthly2013-09-01 19:27
https://mjeksiaislame.com/skandali-i-tmerrshem-zhdukja-e-500-femijeve-shqiptare/20%Monthly2013-08-29 10:33
https://mjeksiaislame.com/turqia-dhe-arabia-saudite-bien-dakord-mbi-sirine-dhe-egjiptin/20%Monthly2013-08-29 10:29
https://mjeksiaislame.com/rusia-dergon-luftanije-ne-kufi-me-sirine/20%Monthly2013-08-29 10:25
https://mjeksiaislame.com/tirane-rrihet-per-vdekje-53-vjecari-shkaku-gervishtja-e-makines/20%Monthly2013-08-29 10:25
https://mjeksiaislame.com/7-ushqime-sheruese-per-te-luftuar-ftohjen-e-zakonshme/20%Monthly2013-08-29 09:40
https://mjeksiaislame.com/per-hir-te-vjehrrave-te-devotshme/20%Monthly2013-08-29 09:15
https://mjeksiaislame.com/pijet-alkoolike-droga-dhe-rreziku-i-tyre/20%Monthly2013-08-28 22:15
https://mjeksiaislame.com/a-mund-te-sherohet-steriliteti-permes-kuranit/20%Monthly2013-08-28 22:18
https://mjeksiaislame.com/kokosi-nje-peme-mahnitese-foto-porosi/20%Monthly2013-08-28 18:00
https://mjeksiaislame.com/misvaku-ilac-preventiv-per-dhembe-2/20%Monthly2013-08-28 17:56
https://mjeksiaislame.com/psikologjia-kuranore/20%Monthly2013-08-28 17:51
https://mjeksiaislame.com/ku-ta-dije-se-ti-je-e-ndershme/20%Monthly2013-08-28 17:16
https://mjeksiaislame.com/serbia-po-krijon-republika-srpska-ne-kosove/20%Monthly2013-08-28 16:38
https://mjeksiaislame.com/17-4-e-trafikut-global-ne-ueb-vjen-nga-pajisjet-mobile/20%Monthly2013-08-28 16:25
https://mjeksiaislame.com/musa-xhaferri-me-arme-ne-pune/20%Monthly2013-08-28 14:19
https://mjeksiaislame.com/berisha-kercenon-ramen-mos-provoko-shqiptaret-me-enver-hoxhen/20%Monthly2013-08-28 14:17
https://mjeksiaislame.com/a-jane-te-rrezikshem-per-zvicren-ushtaret-shqiptare/20%Monthly2013-08-28 14:06
https://mjeksiaislame.com/liga-arabe-fajeson-regjimin-sirian-per-sulmin-me-arme-kimike/20%Monthly2013-08-28 14:03
https://mjeksiaislame.com/zjarret-kercenojne-kalifornine/20%Monthly2013-08-28 14:01
https://mjeksiaislame.com/burrat-dhe-shamite/20%Monthly2013-08-28 10:41
https://mjeksiaislame.com/te-lutem-mos-u-marto/20%Monthly2013-08-28 10:30
https://mjeksiaislame.com/lotet-e-gezimit-nga-babai-per-vajzen-e-tij-2/20%Monthly2013-08-27 18:52
https://mjeksiaislame.com/turqia-pse-jo-deputete-me-shami/20%Monthly2013-08-27 18:00
https://mjeksiaislame.com/ndihmo-ne-ndertimin-e-xhamise-ne-tirane/20%Monthly2013-08-27 17:48
https://mjeksiaislame.com/ndihmo-vogelushen-1-vjecare-tana-sabedini-2/20%Monthly2013-08-27 17:48
https://mjeksiaislame.com/thuaji-se-e-do-por-ne-veshin-e-majte/20%Monthly2013-08-27 10:46
https://mjeksiaislame.com/udhezime-per-nje-jete-te-lumtur-foto-porosi/20%Monthly2013-08-27 10:41
https://mjeksiaislame.com/si-ta-besh-burrin-te-lumtur-kur-ai-eshte-larg-shtepise/20%Monthly2017-02-23 18:42
https://mjeksiaislame.com/breshke-gjigante-ne-breg-te-detit-te-shengjinit/20%Monthly2013-08-27 10:22
https://mjeksiaislame.com/turqia-jemi-gati-per-veprim-kunder-regjimit-sirian/20%Monthly2013-08-27 10:19
https://mjeksiaislame.com/777-shtetas-nga-maqedonia-jane-bere-gjermane/20%Monthly2013-08-27 10:16
https://mjeksiaislame.com/pentagoni-konfirmon-pritet-fjala-e-obamas-per-intervenim-ne-siri/20%Monthly2013-08-27 10:14
https://mjeksiaislame.com/steve-ballmer-do-te-dale-ne-pension/20%Monthly2013-08-27 10:08
https://mjeksiaislame.com/intensifikohet-debati-politik-ne-kine/20%Monthly2013-08-27 10:06
https://mjeksiaislame.com/prodhimet-e-serbise-me-te-pelqyerat-ne-kosove/20%Monthly2013-08-27 10:02
https://mjeksiaislame.com/qani-lutfiu-se-shpejti-pritet-te-fluturoj-me-helikopterin-e-ndertuar-vet-video/20%Monthly2013-08-27 09:43
https://mjeksiaislame.com/i-ofrojne-1-milione-dollare-te-heqe-mjekren-refuzon-2/20%Monthly2013-08-26 21:03
https://mjeksiaislame.com/rrjedhin-pamjet-e-modelit-te-ri-te-telefonit-nga-oppo-n1/20%Monthly2013-08-26 19:01
https://mjeksiaislame.com/moska-e-paralajmeron-washingtonin-per-pasoja-te-nderhyrjes-ne-siri/20%Monthly2013-08-26 18:57
https://mjeksiaislame.com/kurkulas-thote-se-dyert-e-be-se-jane-te-hapura-per-vendet-e-ballkanit-por-nuk-permend-maqedonine/20%Monthly2013-08-26 18:48
https://mjeksiaislame.com/nje-xhami-5-shekullore-ne-brigjet-e-durresit-2000-vjecar/20%Monthly2013-08-26 18:44
https://mjeksiaislame.com/assad-shba-do-deshtoje-po-e-sulmoi-sirine/20%Monthly2013-08-26 18:39
https://mjeksiaislame.com/shqiperia-pjese-e-hartes-se-sulmit-mbi-sirine/20%Monthly2013-08-26 18:37
https://mjeksiaislame.com/bik-deklarate-per-opinion/20%Monthly2013-08-26 18:35
https://mjeksiaislame.com/po-ne-jemi-ekstremiste/20%Monthly2013-08-25 21:08
https://mjeksiaislame.com/keni-ngushtim-te-eneve-te-zemres-foto-porosi/20%Monthly2013-08-25 21:38
https://mjeksiaislame.com/fenomeni-i-ezanit/20%Monthly2013-08-25 20:58
https://mjeksiaislame.com/gati-caqet-per-sulm-kunder-sirise-2/20%Monthly2013-08-25 20:02
https://mjeksiaislame.com/samsung-sfidon-apple-hedh-ne-treg-oren-teknologjike/20%Monthly2013-08-25 17:53
https://mjeksiaislame.com/aude-fetvate-per-vrasjen-e-protestuesve-jane-nje-turp-i-madh/20%Monthly2013-08-25 17:21
https://mjeksiaislame.com/te-rinjte-nuk-presin-ndryshime-nga-zgjedhjet/20%Monthly2013-08-25 17:19
https://mjeksiaislame.com/ushtria-serbe-kfor-41/20%Monthly2013-08-25 17:15
https://mjeksiaislame.com/serbi-nga-bosnja-qe-shpenzoi-10-mije-euro-per-tu-martuar-me-shqiptare-video/20%Monthly2013-08-26 06:42
https://mjeksiaislame.com/nderrimi-i-fese-hispaniket-amerikan-e-braktisin-katolicizmin-per-islamin/20%Monthly2013-08-25 17:06
https://mjeksiaislame.com/tyson-jam-duke-vdekur/20%Monthly2013-08-25 17:01
https://mjeksiaislame.com/ateisti-i-mirenjohur-me-ne-fund-pranon-ekzistencen-e-zotit/20%Monthly2013-08-25 16:31
https://mjeksiaislame.com/pse-foshnja-ne-duart-e-lypeses-eshte-gjithmone-ne-gjume/20%Monthly2013-08-25 09:18
https://mjeksiaislame.com/video-siri-fakte-te-reja-nga-masakra-me-arme-kimike/20%Monthly2013-08-25 07:28
https://mjeksiaislame.com/obama-po-analizojme-pergjigjen-ndaj-sirise/20%Monthly2013-08-24 19:53
https://mjeksiaislame.com/server-emri-nuk-eshte-me-ceshtje-e-rendesishme-per-shba-te/20%Monthly2013-08-24 19:51
https://mjeksiaislame.com/shqiptaret-populli-me-emocional-ne-ballkan/20%Monthly2013-08-24 19:47
https://mjeksiaislame.com/hoxhaj-siria-ngjall-kujtimet-e-kosoves/20%Monthly2013-08-24 19:41
https://mjeksiaislame.com/erdogan-na-mjafton-zoti/20%Monthly2013-08-24 19:38
https://mjeksiaislame.com/a-lejohet-bashkimi-i-bashkeshorteve-me-siher/20%Monthly2013-08-24 18:31
https://mjeksiaislame.com/e-dini-sa-nxenes-ka-shkolla-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2013-08-23 19:54
https://mjeksiaislame.com/ndertimet-pa-leje-nuk-do-te-shpetojne-nga-stuhia-e-vjeshtes/20%Monthly2013-08-23 19:52
https://mjeksiaislame.com/shba-se-shpejti-me-vendime-per-sirine-dhe-egjiptin/20%Monthly2013-08-23 19:48
https://mjeksiaislame.com/pranga-per-profesorin-qe-kerkoi-ryshfet/20%Monthly2013-08-23 19:46
https://mjeksiaislame.com/letra-qe-perloti-rexhep-taip-erdogan-video/20%Monthly2013-08-23 20:07
https://mjeksiaislame.com/mbahet-protesta-ne-jemi-r4abia-ne-shkup/20%Monthly2013-08-23 19:41
https://mjeksiaislame.com/a-lejohet-kryerja-e-mardhenieve-seksuale-gjate-periudhes-se-shtatezanise/20%Monthly2016-10-09 23:40
https://mjeksiaislame.com/a-lejohet-vetevrasja-ne-islam/20%Monthly2013-08-23 18:42
https://mjeksiaislame.com/jashari-skam-lidhje-me-sulmin-ne-incidentin-e-dobrosinit/20%Monthly2013-08-22 19:59
https://mjeksiaislame.com/laborator-fluturues-per-studimin-e-motit/20%Monthly2013-08-22 19:53
https://mjeksiaislame.com/hoxhallaret-ne-maqedoni-bashkepunuan-me-udb-ne/20%Monthly2013-08-22 19:42
https://mjeksiaislame.com/turqia-diplomaci-sekrete-per-ta-takuar-mursin/20%Monthly2013-08-22 19:16
https://mjeksiaislame.com/kisha-e-permetit-janullatos-kercenon-me-protesta/20%Monthly2013-08-22 19:12
https://mjeksiaislame.com/video-evitohet-rrahja-mes-deputetit-shqiptar-rexhail-ismaili-dhe-bllagoja-stojanovskit/20%Monthly2013-08-22 20:01
https://mjeksiaislame.com/shba-te-e-denojne-ashper-deklaraten-e-erdoganit/20%Monthly2013-08-22 19:01
https://mjeksiaislame.com/baton-haxhiu-fyen-rende-myslimanet/20%Monthly2013-08-22 18:57
https://mjeksiaislame.com/vazhdo-te-ecesh/20%Monthly2013-08-22 19:54
https://mjeksiaislame.com/shqiperi-greqi-lufte-diplomatike/20%Monthly2013-08-21 20:49
https://mjeksiaislame.com/ekspertet-fenomeni-i-vetevrasjeve-te-merret-seriozisht/20%Monthly2013-08-21 20:49
https://mjeksiaislame.com/dy-suharekas-ne-paraburgim-jane-zene-me-truprojat-e-thacit/20%Monthly2013-08-21 20:42
https://mjeksiaislame.com/cia-pranon-se-kishte-gisht-ne-grusht-shtetin-ne-iran/20%Monthly2013-08-21 20:39
https://mjeksiaislame.com/spiuni-i-wikileaks-denohet-me-35-vjet/20%Monthly2013-08-21 20:37
https://mjeksiaislame.com/ankthi-dhe-sherimi-i-tij/20%Monthly2016-06-26 14:20
https://mjeksiaislame.com/letra-e-beltagi-drejtuar-bijes-se-tij-esmes/20%Monthly2013-08-21 12:41
https://mjeksiaislame.com/video-helmimi-me-gaz-sarin-ne-siri-numri-i-viktimave-shkon-ne-1100/20%Monthly2013-08-21 19:08
https://mjeksiaislame.com/besim-hoti-zevendesdrejtor-i-policise-ne-veri/20%Monthly2013-08-21 12:12
https://mjeksiaislame.com/modelja-britanike-perqafoi-islamin/20%Monthly2013-08-21 12:08
https://mjeksiaislame.com/hotelet-me-pronare-shqiptare-nuk-ndihmohen-nga-institucionet-shteterore/20%Monthly2013-08-21 12:16
https://mjeksiaislame.com/pala-shqiptare-i-pergjigjet-me-te-njejten-monedhe-athines/20%Monthly2013-08-21 12:02
https://mjeksiaislame.com/eksluzive-cka-debatuan-izraelitet-para-zgjedhjeve-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-21 11:59
https://mjeksiaislame.com/shenja-rabaa-100-milion-foto-profili/20%Monthly2013-08-21 10:20
https://mjeksiaislame.com/nasa-dhe-misioni-kepler/20%Monthly2013-08-21 10:03
https://mjeksiaislame.com/dhimbjet-e-barkut-dhe-depresioni/20%Monthly2013-08-21 09:48
https://mjeksiaislame.com/suedi-sulmohet-fizikisht-myslimanja-shtatzene/20%Monthly2013-08-20 21:32
https://mjeksiaislame.com/jeni-ne-itali-shoferi-i-kamionit-mashtron-pakistanezet-duke-i-lene-ne-librazhd/20%Monthly2013-08-20 17:16
https://mjeksiaislame.com/sunset-day-fotot-e-adrian-limanit-publikohen-ne-reportin-e-cnn/20%Monthly2013-08-20 17:03
https://mjeksiaislame.com/shkarkohet-kreu-i-kuvendit-te-bik-xhabir-hamiti/20%Monthly2013-08-20 16:58
https://mjeksiaislame.com/deputetet-dhe-grate-suedeze-vendosin-mbulesen-per-te-protestuar-racizmin-antiislam/20%Monthly2013-08-20 16:56
https://mjeksiaislame.com/erdogan-prapa-ngjarjeve-ne-egjipt-qendron-izraeli/20%Monthly2013-08-20 16:53
https://mjeksiaislame.com/cfare-te-beni-nese-telefoni-mobil-ju-bie-ne-uje/20%Monthly2013-08-20 12:24
https://mjeksiaislame.com/rd-rama-nje-nga-aksioneret-e-lacios/20%Monthly2013-08-20 12:01
https://mjeksiaislame.com/australi-anija-me-azilkerkues-u-fundos-ne-oqeanin-indian/20%Monthly2013-08-20 11:55
https://mjeksiaislame.com/vidhen-stoli-ari-nga-nje-shtepi-ne-prilep/20%Monthly2013-08-20 11:45
https://mjeksiaislame.com/egjipt-arrestohet-lideri-i-vellazerise-myslimane/20%Monthly2013-08-20 11:40
https://mjeksiaislame.com/shba-rishikon-ndihmen-financiare-per-egjiptin/20%Monthly2013-08-20 08:50
https://mjeksiaislame.com/drejtori-general-i-fondit-te-kursimeve-pensionale-5200-euro-page-mujore/20%Monthly2013-08-20 08:45
https://mjeksiaislame.com/arabia-saudite-do-te-kompensojme-cdo-reduktim-te-ndihmave-per-egjiptin/20%Monthly2013-08-20 08:43
https://mjeksiaislame.com/nese-dikush-te-ben-keq-ty/20%Monthly2013-08-22 19:54
https://mjeksiaislame.com/zbardho-dhembet-me-levore-te-bananes-foto-porosi/20%Monthly2013-10-10 21:10
https://mjeksiaislame.com/nga-lengjet-e-gazuara-kanoset-infarkti-ne-zemer/20%Monthly2013-08-22 19:55
https://mjeksiaislame.com/palestinezi-hakoi-profilin-e-shefit-te-facebook-ut-dhe-nuk-u-shperbly/20%Monthly2013-08-19 18:31
https://mjeksiaislame.com/toka-e-arabeve-ishte-dhe-do-kthehet-ne-kullosa-dhe-lumej-2/20%Monthly2013-08-19 18:38
https://mjeksiaislame.com/kam-nje-hall-te-madh-me-pelqen-te-masturboj/20%Monthly2013-10-10 21:13
https://mjeksiaislame.com/kenaqesia-ne-jete-studim/20%Monthly2013-08-20 08:32
https://mjeksiaislame.com/kapelja-e-uck-e-ramush-haradinajt-shitet-ne-serbi-foto/20%Monthly2013-08-19 16:20
https://mjeksiaislame.com/braktiset-foshnja-gjendet-e-pajete/20%Monthly2013-08-19 13:39
https://mjeksiaislame.com/vazhdon-te-rritet-numri-i-refugjateve-ne-evrope/20%Monthly2013-08-19 13:31
https://mjeksiaislame.com/rreshqitje-guresh-ne-hyrje-te-tunelit-tirane-elbasan/20%Monthly2013-08-19 13:16
https://mjeksiaislame.com/tregu-i-pallateve-luksoze-ne-turqi/20%Monthly2013-08-19 13:11
https://mjeksiaislame.com/ndarja-e-realte/20%Monthly2013-08-20 08:32
https://mjeksiaislame.com/nje-telefon-te-ri-inteligjent-nga-lg/20%Monthly2013-08-19 09:52
https://mjeksiaislame.com/tetove-i-riu-28-vjecar-ben-vetevrasje/20%Monthly2013-08-19 09:46
https://mjeksiaislame.com/cokollata-dhe-shendeti-i-trurit/20%Monthly2013-08-19 09:30
https://mjeksiaislame.com/ministri-libanez-e-rrenoj-qaben-per-bashar-al-assadin/20%Monthly2013-08-19 08:02
https://mjeksiaislame.com/berisha-qeveria-e-rames-rrezik-kombetar/20%Monthly2013-08-19 08:01
https://mjeksiaislame.com/lisba-me-komunikate-kunder-munafikut-xhabir-hamitit/20%Monthly2013-08-18 23:06
https://mjeksiaislame.com/wikileaks-pergatit-dicka-te-madhe/20%Monthly2013-08-19 09:57
https://mjeksiaislame.com/ne-stacionin-hekurudhor-ne-presheve-kapen-13-emigrant-nga-siria/20%Monthly2013-08-18 18:42
https://mjeksiaislame.com/snajperisti-shqiptar-plagoste-kalimtaret-me-plumba-plastike/20%Monthly2013-08-18 18:35
https://mjeksiaislame.com/nese-e-di-atehere-pse/20%Monthly2013-08-22 19:55
https://mjeksiaislame.com/keshilla-per-te-fituar-zemren-e-gruas-suaj/20%Monthly2013-08-18 17:19
https://mjeksiaislame.com/a-e-din-se-cili-eshte-bashkeshorti-i-drejte/20%Monthly2016-01-21 00:38
https://mjeksiaislame.com/okb-ja-dergon-grup-hetimor-per-armet-kimike-ne-siri/20%Monthly2013-08-18 10:13
https://mjeksiaislame.com/policia-zbraz-xhamine-al-fatah/20%Monthly2013-08-18 10:10
https://mjeksiaislame.com/happier-rrjet-social-vetem-per-njerezit-e-lumtur/20%Monthly2013-08-18 09:58
https://mjeksiaislame.com/rama-mbledh-qeverine-e-re-ne-vlore-me-21-gusht-ja-strategjia-per-lenien-e-mandatit/20%Monthly2013-08-18 09:55
https://mjeksiaislame.com/asnje-universitet-i-maqedonise-nuk-radhitet-ne-listen-e-500-universiteteve-me-te-mira-ne-bote/20%Monthly2013-08-18 09:53
https://mjeksiaislame.com/bashkesia-islame-e-kosoves-kerkon-edukate-fetare-ne-shkolla/20%Monthly2013-08-18 09:50
https://mjeksiaislame.com/shenja-rabaa-behet-simbol-i-masakres-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-18 09:47
https://mjeksiaislame.com/pucistet-shpallin-vellazerine-myslimane-organizate-terroriste/20%Monthly2013-08-18 09:45
https://mjeksiaislame.com/me-qendrimin-e-saj-pasiv-shba-ja-mban-pergjegjesi-per-rritjen-e-nivelit-te-dhunes-brutale-ne-egjipt-thone-kritiket-ekspertet-kane-mendime-te-ndryshme-sa-i-perket-influences-amerikane-ne-kete-vend/20%Monthly2013-08-18 10:17
https://mjeksiaislame.com/arresti-i-morsit-zgjatet-edhe-per-30-dite/20%Monthly2013-08-18 09:41
https://mjeksiaislame.com/eshte-ndermarrja-me-fitimprurese-ne-vend-por-tani-poste-telekomit-te-kosoves-nuk-po-i-shkon-asgje-mire-si-ne-aspektin-e-privatizimit-ashtu-edhe-ne-realizimin-e-planit-biznesor-ptk-se-tashme-i-ka-d/20%Monthly2013-08-18 10:16
https://mjeksiaislame.com/erdogan-grushti-i-shtetit-po-kryen-terrorizem/20%Monthly2013-08-18 09:36
https://mjeksiaislame.com/buzeqesh/20%Monthly2013-08-17 17:28
https://mjeksiaislame.com/top-ushqyesit-cilet-jane-dhe-ku-ti-marrim-foto-porosi/20%Monthly2013-08-22 19:55
https://mjeksiaislame.com/ne-vend-qe-te-perpiqeni-per-te-ndryshuar-bashkeshortinen-tuaj-ndryshoni-ju/20%Monthly2016-03-14 23:39
https://mjeksiaislame.com/ja-se-si-te-kerkoni-me-mire-ne-google/20%Monthly2013-08-17 10:34
https://mjeksiaislame.com/egjipt-protestuesit-bllokohen-ne-nje-xhami-te-kajros/20%Monthly2013-08-17 10:32
https://mjeksiaislame.com/kompanite-amerikane-qe-perfitojne-nga-ushtria-egjiptiane/20%Monthly2013-08-17 10:26
https://mjeksiaislame.com/nenshkruhet-raporti-preliminar-per-lejimin-e-shamise-ne-shkolla/20%Monthly2013-08-17 10:24
https://mjeksiaislame.com/makinat-e-ushqimeve-te-dyshimta/20%Monthly2013-08-17 10:20
https://mjeksiaislame.com/musliu-nuk-i-jap-llogari-eulex-it/20%Monthly2013-08-17 10:17
https://mjeksiaislame.com/vazhdohet-paraburgimi-i-ish-shefit-te-kunderzbulimit-te-maqedonise/20%Monthly2013-08-17 10:14
https://mjeksiaislame.com/presidenca-maxhoranca-e-re-kercenime-e-shantazhe-ndaj-nishanit/20%Monthly2013-08-17 10:10
https://mjeksiaislame.com/perjashtohen-dy-inspektore-policore-qe-benin-seks-ne-orar-te-punes/20%Monthly2013-08-17 10:03
https://mjeksiaislame.com/egjipti-dhe-masakrat-ne-emer-te-demokracise/20%Monthly2013-08-16 21:18
https://mjeksiaislame.com/99-emrat-e-all-llahut-origjinal-dhe-shqip/20%Monthly2013-09-11 20:40
https://mjeksiaislame.com/korigjimi-i-renies-se-flokeve-foto-porosi/20%Monthly2013-08-16 19:10
https://mjeksiaislame.com/mendimi-i-ri-pozitiv/20%Monthly2013-08-16 19:11
https://mjeksiaislame.com/ja-si-u-masakruan-protestuesit-ne-egjipte-video/20%Monthly2013-08-16 10:21
https://mjeksiaislame.com/tmerr-ne-egjipt-kufomat-mbushin-xhamine-fotovideo-18/20%Monthly2013-08-16 10:09
https://mjeksiaislame.com/sali-berisha-thirrje-per-te-ndalur-masakren-e-pucisteve-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-16 10:04
https://mjeksiaislame.com/iphone-5s-gati-ne-shtator-ja-si-do-te-jete-ai/20%Monthly2013-08-16 09:55
https://mjeksiaislame.com/forcat-egjiptiane-sulmojne-xhamine-ku-mbahen-viktimat-e-masakres/20%Monthly2013-08-16 09:53
https://mjeksiaislame.com/tre-grupe-mediatike-nen-sulm-kibernetik/20%Monthly2013-08-18 16:05
https://mjeksiaislame.com/kmsh-te-lutemi-per-dhenien-fund-te-dhunes-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-16 09:28
https://mjeksiaislame.com/te-denuarit-me-cip-ne-trup/20%Monthly2013-08-16 09:24
https://mjeksiaislame.com/lufta-tregtare-shqiperi-kosove-ne-favor-te-serbise/20%Monthly2013-08-16 09:22
https://mjeksiaislame.com/hoxhaj-kosova-te-kycet-ne-gazsjellesin-tap/20%Monthly2013-08-16 09:20
https://mjeksiaislame.com/une-jam-me-i-madh-se-sa-muhamedi/20%Monthly2013-08-16 19:12
https://mjeksiaislame.com/te-perditshmet-turke-mallkojne-masakren-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-15 19:12
https://mjeksiaislame.com/x-keyscore-e-ka-kthyer-te-gjithe-boten-ne-harddisk/20%Monthly2013-08-15 19:09
https://mjeksiaislame.com/adnan-januzaj-thuaji-po-shqiperise/20%Monthly2013-08-15 18:52
https://mjeksiaislame.com/rreth-30-mije-turiste-nga-maqedonia-pushojne-ne-shqiperi/20%Monthly2013-08-15 18:50
https://mjeksiaislame.com/rrahje-ne-konsullaten-e-kosoves-ne-berlin/20%Monthly2013-08-15 18:41
https://mjeksiaislame.com/nuk-do-te-behet-kijameti-derisa/20%Monthly2013-09-11 20:40
https://mjeksiaislame.com/erdogan-faraonet-e-egjiptit-do-te-perballen-me-nje-musa/20%Monthly2013-08-15 14:05
https://mjeksiaislame.com/dyzet-e-nje-te-arrestuar-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2013-08-15 14:02
https://mjeksiaislame.com/siguria-e-te-gjithe-qytetareve-eshte-prioritet-i-policise-dhe-xhandarmerise/20%Monthly2013-08-15 13:59
https://mjeksiaislame.com/tuberkulozi-semundje-e-sherueshme/20%Monthly2013-08-15 10:52
https://mjeksiaislame.com/dua-nje-bebe-por-nuk-po-vjen/20%Monthly2013-08-15 10:53
https://mjeksiaislame.com/infertiliteti-papjellshmeria-definicioni-dhe-shkaqet/20%Monthly2013-08-15 10:43
https://mjeksiaislame.com/egjipt-eshte-vrare-gjeneral-sisi/20%Monthly2013-08-15 11:40
https://mjeksiaislame.com/new-yorku-ne-prag-te-falimentimit/20%Monthly2013-08-15 09:34
https://mjeksiaislame.com/hyperloop-kapsula-per-udhetare-me-shpejtesine-e-zerit/20%Monthly2013-08-15 09:30
https://mjeksiaislame.com/operacioni-brace-boss-et-e-droges-jashte-lazaratit/20%Monthly2013-08-15 09:28
https://mjeksiaislame.com/filloi-regjistrimi-ne-universitetet-e-vendit/20%Monthly2013-08-15 09:26
https://mjeksiaislame.com/serbet-per-tokat-e-shitura-ende-marrin-subvencione/20%Monthly2013-08-15 09:22
https://mjeksiaislame.com/reagimet-e-para-nderkombetare-per-situaten-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-15 09:17
https://mjeksiaislame.com/dhuna-fetare-dy-francez-sulmojne-nje-vajze-myslimane/20%Monthly2013-08-15 09:15
https://mjeksiaislame.com/egjipt-vritet-bija-e-liderit-te-vellazerise-myslimane/20%Monthly2013-08-14 17:39
https://mjeksiaislame.com/facebook-me-aplikacion-per-njerezit-e-famshem/20%Monthly2013-08-14 13:56
https://mjeksiaislame.com/masaker-ne-kajro-vellazeria-myslimane-200-te-vdekur-8-mije-te-plagosur/20%Monthly2013-08-14 13:54
https://mjeksiaislame.com/te-dyshuarit-per-rastin-boston-thone-se-nuk-jane-fajtore/20%Monthly2013-08-14 13:51
https://mjeksiaislame.com/eurozona-del-nga-recensioni/20%Monthly2013-08-14 13:47
https://mjeksiaislame.com/korce-terror-me-arme-ne-mes-te-dites-video/20%Monthly2013-08-14 14:00
https://mjeksiaislame.com/vellai-i-obames-sot-per-vizite-ne-maqedoni/20%Monthly2013-08-14 13:38
https://mjeksiaislame.com/franca-trajnoi-thacin-dhe-bashkepunetoret-e-tij/20%Monthly2013-08-14 14:04
https://mjeksiaislame.com/brazili-kunder-programeve-amerikane-te-pergjimit/20%Monthly2013-08-14 06:58
https://mjeksiaislame.com/vellazeria-myslimane-e-gatshme-per-te-marre-pjese-ne-bisedime/20%Monthly2013-08-14 06:56
https://mjeksiaislame.com/windows-8-1-debuton-ne-tetor/20%Monthly2013-08-14 06:54
https://mjeksiaislame.com/barnat-serbe-helmojne-kosoven/20%Monthly2013-08-14 06:52
https://mjeksiaislame.com/manastiri-qyteti-i-mjerimit-diaspora-apo-cameria-shqiptare/20%Monthly2013-08-14 06:50
https://mjeksiaislame.com/reagon-berisha-himara-djep-i-atdhetarizmit-shqiptar/20%Monthly2013-08-14 06:46
https://mjeksiaislame.com/rrezohet-helikopteri-ne-berat-plagoset-piloti/20%Monthly2013-08-14 06:47
https://mjeksiaislame.com/snowdenit-i-ofrohet-pune-ne-rusi/20%Monthly2013-08-14 06:42
https://mjeksiaislame.com/serbia-i-kerkon-kosoves-emrat-e-serbeve-te-akuzuar-per-krime-lufte/20%Monthly2013-08-14 06:40
https://mjeksiaislame.com/a-e-keni-ditur-8/20%Monthly2013-10-16 22:06
https://mjeksiaislame.com/dhjete-shkaqe-qe-robi-mund-te-mbrohet-me-to-prej-shejtanit-ibn-kajim-el-xheuzije/20%Monthly2016-07-10 22:39
https://mjeksiaislame.com/si-te-kesh-nje-jete-te-lumtur/20%Monthly2016-06-30 11:59
https://mjeksiaislame.com/a-e-keni-ditur-7/20%Monthly2013-08-14 06:06
https://mjeksiaislame.com/mjeket-thone-mos-i-pastroni-veshet/20%Monthly2013-08-14 06:07
https://mjeksiaislame.com/agimi-i-arte-kercenon-me-lufte-shqiperine/20%Monthly2013-08-13 22:08
https://mjeksiaislame.com/presidenti-izraelit-populli-iranian-nuk-eshte-armik-i-izraelit-dhe-izraeli-nuk-eshte-armik-i-iranit/20%Monthly2013-08-13 21:34
https://mjeksiaislame.com/realitet-apo-fushate-politikethaci-thote-se-mbulesa-ne-shkolla-do-te-lejohet-qe-nga-shtatori/20%Monthly2013-08-13 21:29
https://mjeksiaislame.com/britania-kunder-spanjes/20%Monthly2013-08-13 15:58
https://mjeksiaislame.com/morsit-i-zgjatet-paraburgimi/20%Monthly2013-08-13 15:49
https://mjeksiaislame.com/hapet-fabrika-elektro-sharr-investim-prej-5-milion-eurove/20%Monthly2013-08-13 16:09
https://mjeksiaislame.com/presidentja-ndoshta-iken-ne-2014/20%Monthly2013-08-13 15:21
https://mjeksiaislame.com/france-nje-ushtar-francez-u-arrestua-per-pergatitjen-e-nje-sulmi-terrorist-ndaj-nje-xhamie/20%Monthly2013-08-13 14:16
https://mjeksiaislame.com/shba-denimet-per-narkotiket/20%Monthly2013-08-13 10:43
https://mjeksiaislame.com/telefoni-me-i-holle-ne-bote-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2013-08-13 10:41
https://mjeksiaislame.com/shqiperia-bllokon-mishin-nga-kosova/20%Monthly2013-08-13 10:38
https://mjeksiaislame.com/shejkh-iben-bazi-dhe-hajduti/20%Monthly2013-08-13 17:33
https://mjeksiaislame.com/spanaqi-dhe-sallata-luftojne-tumoret-te-femrat/20%Monthly2013-08-13 10:16
https://mjeksiaislame.com/vlera-e-perkujtimit-te-allahut-dhe-frytet-e-tij/20%Monthly2013-09-11 20:40
https://mjeksiaislame.com/ciaekstremistet-shqiptare-po-pregatisin-sulme-ne-serbi/20%Monthly2013-08-13 10:38
https://mjeksiaislame.com/avokatet-e-mursit-ka-pasur-shkelje-te-renda-te-te-drejtave-te-presidentit/20%Monthly2013-08-13 09:58
https://mjeksiaislame.com/kane-vazhduar-pritjet-e-mergimtareve-nga-kosoves-ne-pikat-kufitare-me-serbine/20%Monthly2013-08-13 10:38
https://mjeksiaislame.com/djali-i-adem-grabovcit-kapet-me-kallashnikov/20%Monthly2013-08-13 10:38
https://mjeksiaislame.com/a-do-te-lejohet-nga-shtatori-bartja-e-shamise-neper-shkolla/20%Monthly2013-08-13 10:39
https://mjeksiaislame.com/perhapeni-selamin/20%Monthly2013-09-11 20:41
https://mjeksiaislame.com/te-krysh-haxhin-me-biciklete/20%Monthly2013-08-12 21:44
https://mjeksiaislame.com/kryeministri-maskohet-si-taksist-per-te-mesuar-opinionin-mbi-qeverine/20%Monthly2013-08-12 18:43
https://mjeksiaislame.com/htc-gati-me-fabletin-one-max/20%Monthly2013-08-12 13:39
https://mjeksiaislame.com/fluks-emigrantesh-ne-portet-e-vendit/20%Monthly2013-08-12 13:02
https://mjeksiaislame.com/12-vite-nga-masakra-ndaj-shqiptareve-krimineli-lartesohet-si-hero/20%Monthly2013-08-12 12:52
https://mjeksiaislame.com/ne-guantanamo-pritet-te-intensifikohet-greva/20%Monthly2013-08-12 12:28
https://mjeksiaislame.com/turqi-ministria-e-arsimit-lejon-bartjen-e-shamise-per-punonjeset-e-arsimit/20%Monthly2013-08-12 16:52
https://mjeksiaislame.com/rreth-23-mije-maturante-jane-te-interesuar-per-tu-regjistruar-ne-njesite-akademike-te-up/20%Monthly2013-08-12 12:14
https://mjeksiaislame.com/turqia-ndermjet-sekularisteve-e-islamisteve/20%Monthly2013-08-11 23:27
https://mjeksiaislame.com/pdsh-nuk-bashkepunojme-me-parti-virtuale/20%Monthly2013-08-11 23:28
https://mjeksiaislame.com/harta-e-lindjes-se-mesme-mund-te-ndryshoje/20%Monthly2013-08-11 23:28
https://mjeksiaislame.com/konsumoni-uje-natyral-foto-porosi/20%Monthly2013-08-11 16:15
https://mjeksiaislame.com/bananet-me-njolla-te-erreta-dhe-kanceri/20%Monthly2013-08-11 16:09
https://mjeksiaislame.com/ish-funksionare-shqiptar-ne-maqedoni-dalin-spiune/20%Monthly2013-08-11 23:28
https://mjeksiaislame.com/ja-semundjet-qe-sheron-qumeshti-i-bletes/20%Monthly2013-08-13 22:10
https://mjeksiaislame.com/koha-e-ndodhjes-se-kijametit-eshte-afer/20%Monthly2016-06-19 18:08
https://mjeksiaislame.com/shperthim-dhe-te-shtena-ne-veri/20%Monthly2013-08-11 23:28
https://mjeksiaislame.com/debati-per-fe-dhe-shoqeria-kosovare/20%Monthly2013-08-11 10:41
https://mjeksiaislame.com/numri-i-te-vrareve-ne-siri-mund-te-jete-mbi-200000/20%Monthly2013-08-11 23:29
https://mjeksiaislame.com/alarmante-shkollat-e-mesme-ne-gjuhen-shqipe-jane-me-te-dobeta-ne-maqedoni/20%Monthly2013-08-11 23:29
https://mjeksiaislame.com/si-u-be-myslimane-gazetarja-angleze-yvonne-ridley/20%Monthly2013-08-11 23:29
https://mjeksiaislame.com/mergimtaret-ndertojne-shtepi-per-ish-ushtarin-e-uck-se/20%Monthly2013-08-11 23:30
https://mjeksiaislame.com/stuhi-shkaterrimtare-ne-slloveni-moti-i-lig-i-afrohet-kroacise-dhe-kosoves/20%Monthly2013-08-11 23:30
https://mjeksiaislame.com/perdoruesit-e-samsung-me-te-kenaqur-se-ata-te-iphone/20%Monthly2013-08-10 10:46
https://mjeksiaislame.com/azil-ne-be-nga-1335-fitojne-vetem-20-shtetas/20%Monthly2013-08-11 23:30
https://mjeksiaislame.com/kompania-qe-bleu-armo-n-e-regjistruar-ne-ishujt-virgjine/20%Monthly2013-08-11 23:30
https://mjeksiaislame.com/aude-tortura-eshte-e-ndaluar-qofte-edhe-ndaj-te-burgosurve/20%Monthly2013-08-11 23:31
https://mjeksiaislame.com/aleatet-e-mursi-denojne-sulmet-izraelite-ne-sinai/20%Monthly2013-08-11 23:31
https://mjeksiaislame.com/vazhdojne-te-mbahen-peng-pilotet-turq/20%Monthly2013-08-11 23:31
https://mjeksiaislame.com/thaci-nuk-e-ka-shqyrtuar-raportin-per-shamite/20%Monthly2013-08-11 23:31
https://mjeksiaislame.com/ministria-e-fsk-se-blen-720-mije-euro-xhipa-mercedes/20%Monthly2013-08-11 23:31
https://mjeksiaislame.com/nje-ngjarje-e-cuditshme-subhanallah/20%Monthly2013-08-12 22:15
https://mjeksiaislame.com/a-ka-ilac-per-zemren-time/20%Monthly2013-08-13 22:15
https://mjeksiaislame.com/moska-refuzon15-miliard-dollare-propozimin-e-arabise-saudite-per-te-mos-ndihmuar-asad/20%Monthly2013-08-11 23:32
https://mjeksiaislame.com/edhe-edogan-apelon-per-shtim-te-natalitetit-lindni-minimum-3-femije/20%Monthly2013-08-11 23:32
https://mjeksiaislame.com/terrorizohen-pasagjeret-e-aeroportit/20%Monthly2013-08-11 23:32
https://mjeksiaislame.com/komisioni-i-percare-per-shamine/20%Monthly2013-08-11 23:32
https://mjeksiaislame.com/meke-2-milion-mysliman-falin-namazin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2013-08-09 09:13
https://mjeksiaislame.com/fiter-bajrami-ne-vendet-islame-foto-lajm/20%Monthly2013-08-11 23:33
https://mjeksiaislame.com/dijetaret-saudit-denojme-grusht-shtetin-ne-egjipt/20%Monthly2013-08-11 23:33
https://mjeksiaislame.com/clirimtaret-sirian-i-afrohen-keshtjelles-se-bashar-al-asad/20%Monthly2013-08-11 23:33
https://mjeksiaislame.com/obama-uron-myslimanet-per-bajram/20%Monthly2013-08-09 08:58
https://mjeksiaislame.com/28-mije-euro-per-gjashte-udhetime-ne-bruksel/20%Monthly2013-08-11 23:33
https://mjeksiaislame.com/anulohet-takimi-thaci-daciq/20%Monthly2013-08-11 23:33
https://mjeksiaislame.com/myftiu-ternava-priti-perfaqesuesit-e-institucioneve/20%Monthly2013-08-11 23:34
https://mjeksiaislame.com/kavaje-torta-e-bajramit-25-metra/20%Monthly2013-08-11 23:34
https://mjeksiaislame.com/mjekesia-islame-ju-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2013-08-11 23:34
https://mjeksiaislame.com/disa-rregulla-te-bajramit/20%Monthly2013-08-09 09:22
https://mjeksiaislame.com/shkup-burri-vret-me-thike-gruan/20%Monthly2013-08-11 23:34
https://mjeksiaislame.com/hiroshima-perkujtohet-hedhja-e-bombes/20%Monthly2013-08-07 13:13
https://mjeksiaislame.com/xhamia-e-madhe-gjykata-rrezon-kerkesen-e-ambientalisteve/20%Monthly2013-08-11 23:35
https://mjeksiaislame.com/konfiskohen-barna-te-dyshuara-me-prejardhje-nga-serbia/20%Monthly2013-08-18 16:05
https://mjeksiaislame.com/ushtria-dhe-vellazeria-mbajne-bisedimet-e-para/20%Monthly2013-08-11 23:35
https://mjeksiaislame.com/mccain-ishte-grusht-shteti/20%Monthly2013-08-07 12:56
https://mjeksiaislame.com/gazeta-franceze-mursi-personaliteti-me-i-fuqishem-i-vitit/20%Monthly2013-08-07 12:53
https://mjeksiaislame.com/urimi-i-myftiut-me-rastin-e-festes-se-fiter-bajramit/20%Monthly2013-08-11 23:35
https://mjeksiaislame.com/bik-dita-e-pare-e-fiter-bajramit-te-enjten/20%Monthly2013-08-07 11:52
https://mjeksiaislame.com/ceshtja-e-shamise-ne-doren-e-kryeministrit/20%Monthly2013-08-06 16:12
https://mjeksiaislame.com/ish-agjenti-cia-i-paguante-tuxhmanin-millosheviqin-dhe-izetbegoviqin/20%Monthly2013-08-06 15:59
https://mjeksiaislame.com/a-nuk-ishin-ata-po-ti-ku-je/20%Monthly2013-08-07 13:30
https://mjeksiaislame.com/shpifjet-e-radios-ruse-per-rekrutime-te-terroristeve-islamike-shqiptare-ne-ballkan/20%Monthly2013-08-11 23:36
https://mjeksiaislame.com/varreze-masive-ne-svirce-te-medvegjes/20%Monthly2013-08-11 23:36
https://mjeksiaislame.com/krasniqi-uron-besimtaret-myslimane/20%Monthly2013-08-06 13:34
https://mjeksiaislame.com/ja-pse-kosovaret-emigrojne/20%Monthly2013-08-06 13:31
https://mjeksiaislame.com/fbi-metoda-per-pergjimin-e-telefonatave/20%Monthly2013-08-06 13:27
https://mjeksiaislame.com/gazeta-amerikane-washington-post-ne-shitje/20%Monthly2013-08-06 13:24
https://mjeksiaislame.com/japoni-rikthehet-kriza-e-fukushimas/20%Monthly2013-08-06 13:20
https://mjeksiaislame.com/25007/20%Monthly2013-08-11 23:37
https://mjeksiaislame.com/ramazan-ne-indonezi-tolerance-dhe-pajtim/20%Monthly2013-08-06 13:10
https://mjeksiaislame.com/arrestohet-trafikanti-me-i-madh-ne-bote-i-pornografise-se-femijeve/20%Monthly2013-08-06 13:06
https://mjeksiaislame.com/kurti-jemi-me-proamerikan-se-disa-ambasadore-te-shba/20%Monthly2013-08-05 22:09
https://mjeksiaislame.com/shba-aksidentohet-treni-me-lende-toksike/20%Monthly2013-08-05 21:47
https://mjeksiaislame.com/sissi-obames-na-tradhetuat/20%Monthly2013-08-05 21:45
https://mjeksiaislame.com/20-motive-per-pune-te-mira-dhe-gare-ne-to/20%Monthly2013-09-11 20:41
https://mjeksiaislame.com/leng-rrushi-kunder-kancerit/20%Monthly2013-08-13 22:21
https://mjeksiaislame.com/manaferra-kupina-dhe-efekti-i-saj-kunder-dhembjeve/20%Monthly2013-08-13 22:22
https://mjeksiaislame.com/diplomacia-e-dehur-e-hoxhajt/20%Monthly2013-08-05 14:31
https://mjeksiaislame.com/wealth-x-zbulon-te-parin-miliarder-ne-shqiperi/20%Monthly2013-08-11 23:38
https://mjeksiaislame.com/myftiu-ternave-kerkon-10-milion-euro-buxhet-per-bik-un/20%Monthly2013-08-05 14:20
https://mjeksiaislame.com/kreu-i-vellazerise-hajrat-al-shater-refuzon-takimin-me-delegacionin-arab-dhe-nderkombetar/20%Monthly2013-08-05 14:16
https://mjeksiaislame.com/turqi-jetesohet-projekti-madhor-infrastrukturor/20%Monthly2013-08-05 14:14
https://mjeksiaislame.com/autoritetet-kineze-ua-ndalojne-ujgureve-muslimane-ramazanin/20%Monthly2013-08-05 14:10
https://mjeksiaislame.com/helmut-kohl-planifikonte-te-debonte-nga-gjermania-gjysmen-e-turqve/20%Monthly2013-08-04 21:03
https://mjeksiaislame.com/aviacioni-i-nato-s-dha-gabimisht-goditje-mbi-aleatet/20%Monthly2013-08-04 21:00
https://mjeksiaislame.com/si-mund-ta-ndertojme-nje-jete-te-lumtur-martesore/20%Monthly2013-08-11 23:40
https://mjeksiaislame.com/porosia-e-prindit-per-bijen-e-posamartuar/20%Monthly2013-08-11 23:40
https://mjeksiaislame.com/pse-duhet-te-shmangim-jogurtin-ne-stomak-bosh/20%Monthly2013-08-05 14:04
https://mjeksiaislame.com/apendiciti-ndezja-e-zorres-se-verber-qorre/20%Monthly2013-08-06 11:44
https://mjeksiaislame.com/serbet-rrahin-2-kercovare-ne-mes-te-ohrit/20%Monthly2013-08-11 23:41
https://mjeksiaislame.com/perfundon-godina-e-dyte-me-e-larte-ne-bote/20%Monthly2013-08-04 11:46
https://mjeksiaislame.com/kosova-me-te-ardhurat-me-te-uleta-per-koke-banori-ne-rajon/20%Monthly2013-08-04 11:40
https://mjeksiaislame.com/serbia-shkel-marreveshjen-per-levizje-te-lire-te-qytetareve/20%Monthly2013-08-04 11:38
https://mjeksiaislame.com/turqia-partner-strategjik-bashkepunim-me-nje-intensitet-te-panjohur-me-pare/20%Monthly2013-08-04 12:05
https://mjeksiaislame.com/hassan-rouhani-president-i-iranit/20%Monthly2013-08-04 11:32
https://mjeksiaislame.com/zekatul-fitri/20%Monthly2013-08-05 14:04
https://mjeksiaislame.com/dituria-rruge-e-sigurt-drejt-zhvillimit/20%Monthly2013-08-05 14:04
https://mjeksiaislame.com/udhezimi-i-profetit-per-trajtimin-e-semundjeve-te-zemres-3/20%Monthly2013-08-07 13:30
https://mjeksiaislame.com/ne-tetor-recep-tayyip-erdogan-viziton-kosoven/20%Monthly2013-08-03 19:12
https://mjeksiaislame.com/komuniteti-mysliman-shtron-iftare-ne-burgje/20%Monthly2013-08-11 23:42
https://mjeksiaislame.com/rriqra-hyalomma-rrezikon-malisheven-dhe-suhareken/20%Monthly2013-08-03 16:32
https://mjeksiaislame.com/plumbi-qe-vrau-kennedy-n-u-porosit-nga-cia/20%Monthly2013-08-03 16:30
https://mjeksiaislame.com/krasniqi-nuk-jemi-maniak-qe-pajtohemi-me-nje-foto/20%Monthly2013-08-11 23:43
https://mjeksiaislame.com/gjermania-fund-paktit-me-shba-britani/20%Monthly2013-08-03 16:27
https://mjeksiaislame.com/semundja-e-vitiligo-os-shkaketaret-shenjat-dhe-trajtimi/20%Monthly2013-08-06 14:02
https://mjeksiaislame.com/12-menyrat-si-ta-fitoni-zemren-e-bashkeshortes-suaj/20%Monthly2017-04-06 12:46
https://mjeksiaislame.com/mesoni-per-naten-e-kadrit-2/20%Monthly2013-08-06 14:03
https://mjeksiaislame.com/amerika-eshte-cmendur-e-me-te-edhe-pjesa-tjeter-e-botes/20%Monthly2013-08-03 11:28
https://mjeksiaislame.com/111-miliarde-dollare-jane-transferuar-ilegalisht-nga-ballkani/20%Monthly2013-08-02 15:25
https://mjeksiaislame.com/gjyqtari-peruli-princin-saudit-je-ngaterrues-i-pabesueshem-i-pashprese-dhe-i-mjere/20%Monthly2013-08-02 15:26
https://mjeksiaislame.com/rusia-nuk-ndryshon-qendrim-ndaj-kosoves/20%Monthly2013-08-02 15:27
https://mjeksiaislame.com/si-e-roberoi-italia-shqiperine/20%Monthly2013-08-02 14:40
https://mjeksiaislame.com/shqiperi-pornografia-me-te-mitur/20%Monthly2013-08-11 23:44
https://mjeksiaislame.com/basha-shtron-iftar-i-lumtur-per-nisjen-e-punes-per-xhamine-e-madhe/20%Monthly2013-08-11 23:44
https://mjeksiaislame.com/serbia-plackite-kosovaret/20%Monthly2013-08-02 14:28
https://mjeksiaislame.com/si-ta-mposhtim-etjen-kur-jemi-agjerueshem/20%Monthly2016-06-11 12:23
https://mjeksiaislame.com/7-keshilla-per-mposhtjen-e-etjes-gjate-agjerimit/20%Monthly2013-08-03 11:49
https://mjeksiaislame.com/zekati-i-fitrit/20%Monthly2016-06-30 12:04
https://mjeksiaislame.com/ndikimi-i-agjerimit-ne-proceset-biokimike-dhe-bioritem/20%Monthly2013-08-01 14:17
https://mjeksiaislame.com/nata-e-kadrit/20%Monthly2016-06-19 18:12
https://mjeksiaislame.com/si-silleni-me-gruan-tuaj-gjate-periudhes-se-menstruacioneve-te-saj/20%Monthly2013-08-03 11:49
https://mjeksiaislame.com/mos-flej-mbi-stomak/20%Monthly2013-08-02 10:20
https://mjeksiaislame.com/fjalimi-i-pergatitur-per-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2013-08-01 13:41
https://mjeksiaislame.com/neziri-diaspora-nuk-ka-interes-per-shqipen/20%Monthly2013-08-01 13:35
https://mjeksiaislame.com/qeveria-basha-ekipi-i-rames-me-kamikaze-e-trafikante/20%Monthly2013-08-01 13:36
https://mjeksiaislame.com/per-gjashte-muaj-478-raste-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2013-08-02 10:20
https://mjeksiaislame.com/ne-mbrojtje-te-besimit/20%Monthly2013-08-01 13:26
https://mjeksiaislame.com/dita-e-xhuma-feste-e-aves/20%Monthly2013-09-11 20:42