XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://mjeksiaislame.com/dobite-e-nates-se-kadrit/20%Monthly2013-07-31 14:12
https://mjeksiaislame.com/ja-emrat-e-ministrave-te-qeverise-rama/20%Monthly2013-07-31 13:51
https://mjeksiaislame.com/mbi-nje-milion-kosovare-jetojne-ne-diaspore/20%Monthly2013-07-31 13:47
https://mjeksiaislame.com/egjipt-vellazeria-myslimane-i-kerkon-kryediplomates-evropiane-rikthimin-e-mursit/20%Monthly2013-07-31 13:43
https://mjeksiaislame.com/iftari-i-madh-nje-iniciative-per-tu-prezantuar-britanikeve-islamin/20%Monthly2013-07-31 13:40
https://mjeksiaislame.com/futbollistet-qe-agjerojne-ramazanin/20%Monthly2013-07-31 13:35
https://mjeksiaislame.com/arrat-permiresojne-shendetin-e-lengut-spermatik/20%Monthly2013-07-31 13:28
https://mjeksiaislame.com/aspekti-kuranor-dhe-shkencor-i-fenomenit-mjekesor-i-cili-mahniti-shkencetaret/20%Monthly2013-08-02 10:21
https://mjeksiaislame.com/ramazani-dhe-nata-e-kadrit/20%Monthly2013-08-02 10:21
https://mjeksiaislame.com/erdoan-kercenon-me-publikimin-e-identiteit-te-shtetit-islam/20%Monthly2013-07-31 12:19
https://mjeksiaislame.com/vlera-e-nates-se-kadrit/20%Monthly2016-06-30 12:07
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-shkaterron-kancerin/20%Monthly2016-06-06 10:31
https://mjeksiaislame.com/catherine-ashton-mbajti-nje-takim-2-oresh-me-mohammed-mursi/20%Monthly2013-07-30 14:11
https://mjeksiaislame.com/5-cilesite-dhe-begatite-e-nates-se-kadrit/20%Monthly2013-07-30 12:27
https://mjeksiaislame.com/muaji-i-kuranit-mos-u-merzit-zoti-eshte-me-ne/20%Monthly2013-07-30 12:20
https://mjeksiaislame.com/trajtimi-i-te-thateve-ne-duar-dhe-kembe/20%Monthly2013-08-02 10:23
https://mjeksiaislame.com/presidentja-shtron-iftar-per-bashkesine-islame/20%Monthly2013-07-30 09:40
https://mjeksiaislame.com/a-shihet-nata-e-kadrit-me-sy/20%Monthly2016-06-28 00:57
https://mjeksiaislame.com/per-12-mije-shqiptare-te-vrare-tre-serbe-te-denuar/20%Monthly2013-07-29 23:47
https://mjeksiaislame.com/serbja-kthehet-ne-islam-prej-sot-selam-alejkum-dhe-jo-zdravo/20%Monthly2013-07-29 18:52
https://mjeksiaislame.com/pas-leximit-te-kuranit-e-gjithe-familja-ateiste-perqafon-islamin/20%Monthly2013-07-29 23:48
https://mjeksiaislame.com/inxhinieret-e-xhamive-ne-lindjen-e-mesme-500-vjet-para-shkences-moderne/20%Monthly2013-07-29 23:49
https://mjeksiaislame.com/njeriu-qe-i-lutej-allahut-ne-qabe/20%Monthly2013-07-29 23:51
https://mjeksiaislame.com/vlera-e-nates-se-kadrit-ne-ramazan/20%Monthly2013-07-31 12:19
https://mjeksiaislame.com/shenjat-e-nates-se-kadrit/20%Monthly2016-06-29 19:27
https://mjeksiaislame.com/forca-e-gravitetit-dhe-levizjet-e-orbitave-mrekulli-nga-kurani/20%Monthly2013-07-31 13:22
https://mjeksiaislame.com/perfitimi-i-zemrave/20%Monthly2013-08-12 22:17
https://mjeksiaislame.com/masht-jep-per-kishen-400-mije-euro/20%Monthly2013-07-29 23:53
https://mjeksiaislame.com/mesoni-per-naten-e-kadrit/20%Monthly2016-06-22 23:41
https://mjeksiaislame.com/namazi-dhe-vlera-e-tij-ne-islam/20%Monthly2013-09-11 20:42
https://mjeksiaislame.com/vecorite-e-dhjete-diteve-te-fundit-te-ramazanit/20%Monthly2013-07-29 23:23
https://mjeksiaislame.com/erdogan-masa-ligjore-ndaj-the-times/20%Monthly2013-07-28 12:48
https://mjeksiaislame.com/sulmohet-imami-i-nje-xhamie-ne-vojvodine/20%Monthly2013-07-28 12:42
https://mjeksiaislame.com/i-riu-shqiptar-rrihet-brutalisht-nga-nje-grup-maqedonas/20%Monthly2013-07-28 13:23
https://mjeksiaislame.com/buzeqeshja-ilac/20%Monthly2013-07-29 23:24
https://mjeksiaislame.com/si-te-gjesh-partnere-te-perkryer-te-jetes/20%Monthly2013-07-29 23:25
https://mjeksiaislame.com/trajtimet-natyrale-te-sterilitetit/20%Monthly2013-08-03 11:50
https://mjeksiaislame.com/dacic-dua-te-votoj-ne-prizren/20%Monthly2013-07-27 16:02
https://mjeksiaislame.com/ish-shefi-mi6-kercenon-me-irakun/20%Monthly2013-07-27 15:46
https://mjeksiaislame.com/nderron-jete-34-vjecari-nga-malisheva-nga-ethet-hemoragjike/20%Monthly2013-07-27 15:42
https://mjeksiaislame.com/serbet-e-kushumlise-ftojne-shqiptaret-tua-blejne-shtepite/20%Monthly2013-07-27 15:37
https://mjeksiaislame.com/muaji-i-ramazanit-dhe-plazhet-e-zbrazura/20%Monthly2016-06-05 13:55
https://mjeksiaislame.com/a-po-shnderrohet-kosova-ne-shtet-vjedhesish/20%Monthly2013-07-27 14:41
https://mjeksiaislame.com/mos-i-hidhni-femijet-tuaj-ne-zjarr-2/20%Monthly2013-07-27 14:33
https://mjeksiaislame.com/ebu-ishak-el-huvejni-drejtuar-gjeneral-sisit/20%Monthly2013-07-27 14:29
https://mjeksiaislame.com/a-eshte-e-vertete-se-trupat-e-shehideve-dhe-pejgambereve-nuk-i-hajne-krimbat/20%Monthly2015-11-24 19:38
https://mjeksiaislame.com/cka-eshte-itikafi/20%Monthly2013-08-06 14:03
https://mjeksiaislame.com/mesuesi-perdhunoi-7-vajza-prej-15-deri-ne-6-vjec/20%Monthly2013-07-26 19:35
https://mjeksiaislame.com/12-shenjat-zbuluese-te-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2013-08-07 13:30
https://mjeksiaislame.com/ramazani-ofron-mundesi-per-te-lene-duhanin/20%Monthly2016-06-16 14:11
https://mjeksiaislame.com/autokolona-e-bereqetit-mberrin-ne-maqedoni/20%Monthly2013-07-26 13:17
https://mjeksiaislame.com/familjaret-atdhe-deva-eshte-gjalle/20%Monthly2013-07-26 13:12
https://mjeksiaislame.com/pamje-tronditese-te-aksidentit-te-trenit-ne-spanje-video-18/20%Monthly2013-07-26 00:44
https://mjeksiaislame.com/rrefimet-e-emigranteve-te-kthyer-nga-hungaria/20%Monthly2013-07-25 21:07
https://mjeksiaislame.com/fakte-mahnitese-per-trurin/20%Monthly2013-08-07 13:31
https://mjeksiaislame.com/si-ti-ruani-ilacet-gjate-veres/20%Monthly2013-08-09 09:24
https://mjeksiaislame.com/brokuli-permbajtja-dhe-efektet-mjekuese/20%Monthly2013-08-09 09:23
https://mjeksiaislame.com/thumbim-blete-ilace-popullore-shtepiake-per-trajtim/20%Monthly2013-08-09 09:23
https://mjeksiaislame.com/pijet-energjike-rrezik-per-shendetin-e-adoleshenteve/20%Monthly2013-07-25 13:34
https://mjeksiaislame.com/prostitucioni-rritet-trafikimi-me-te-mitura/20%Monthly2013-07-25 13:26
https://mjeksiaislame.com/kosova-e-katerta-nder-vendet-me-perqindjen-me-te-larte-te-azilkerkuesve/20%Monthly2013-07-25 13:24
https://mjeksiaislame.com/meccas-water-of-benison/20%Monthly2013-07-24 23:55
https://mjeksiaislame.com/qe-nga-paslufta-jane-shenuar-768-raste-te-vetevrasjeve/20%Monthly2013-07-24 12:00
https://mjeksiaislame.com/mjerimi-ne-hungari-presin-zgjidhje-nga-shteti-i-kosoves/20%Monthly2013-07-24 12:00
https://mjeksiaislame.com/5-arsyet-qe-muslimani-duhet-ta-prish-agjerimin/20%Monthly2016-06-09 11:57
https://mjeksiaislame.com/keshilla-praktike-per-motrat-ne-ramazan/20%Monthly2013-07-24 11:41
https://mjeksiaislame.com/dobite-e-agjerimit-urtesite-e-medha-dhe-dispozitat-e-tij/20%Monthly2013-07-24 11:34
https://mjeksiaislame.com/ramazani-ne-grenlande/20%Monthly2013-07-30 09:06
https://mjeksiaislame.com/mos-i-mbyll-te-gjitha-dyert/20%Monthly2013-08-12 22:17
https://mjeksiaislame.com/mishi-i-njerezve-eshte-ushqimi-me-i-preferuar-i-kohes-sot/20%Monthly2013-08-10 11:52
https://mjeksiaislame.com/zemra-burim-i-mendimeve/20%Monthly2013-08-11 10:42
https://mjeksiaislame.com/shqiptaret-masovikisht-blejne-prona-neper-serbi/20%Monthly2013-07-23 13:00
https://mjeksiaislame.com/per-grate-ne-ramazan/20%Monthly2013-08-09 09:25
https://mjeksiaislame.com/marredheniet-seksuale-gjate-dites-ne-ramazan/20%Monthly2013-07-23 11:21
https://mjeksiaislame.com/dobite-e-hapjes-se-iftarit-me-humra-dhe-uje-perpara-faljes-se-namazit-te-akshamit/20%Monthly2016-06-09 00:22
https://mjeksiaislame.com/disa-fjale-nga-hasan-el-basriu/20%Monthly2013-07-23 18:46
https://mjeksiaislame.com/si-u-zbraz-shkupi-nga-shqiptaret/20%Monthly2013-07-22 13:11
https://mjeksiaislame.com/fuqia-e-lutjes-se-nje-nene/20%Monthly2013-07-22 13:07
https://mjeksiaislame.com/skandal-policia-gjermane-ka-rrahur-te-rinjte-muslimane/20%Monthly2013-07-22 13:01
https://mjeksiaislame.com/gezim-kelmendi-kosova-qender-e-ekstremizmit/20%Monthly2013-07-22 12:56
https://mjeksiaislame.com/cfare-po-e-pengon-mosintegrimin-e-kosoves/20%Monthly2013-07-19 13:21
https://mjeksiaislame.com/serbi-sulm-ndaj-nje-xhamie-ne-qytetin-e-nishit/20%Monthly2013-07-19 13:15
https://mjeksiaislame.com/ua-shkurton-orarin-e-punes-agjeruesve-pa-e-pyetur-askend/20%Monthly2013-07-19 13:10
https://mjeksiaislame.com/zeqati/20%Monthly2013-07-19 13:05
https://mjeksiaislame.com/po-fjala-eshte-per-dhkirin-permendjen-e-allahut-te-madherishem/20%Monthly2013-07-22 13:21
https://mjeksiaislame.com/hurma-nga-kendveshtrimi-i-kuranit-hadithit-dhe-mjekesise/20%Monthly2016-06-17 00:54
https://mjeksiaislame.com/keshilla-te-arta-nga-hasan-el-basriu/20%Monthly2013-08-12 22:18
https://mjeksiaislame.com/turqi-vajza-qe-mesoi-kuranin-ne-kohe-rekord/20%Monthly2013-07-18 15:24
https://mjeksiaislame.com/lubonjaharadinaj-je-vrases/20%Monthly2013-07-18 15:19
https://mjeksiaislame.com/a-lejohet-hipnoza-ne-islam/20%Monthly2013-08-10 11:53
https://mjeksiaislame.com/7-veprat-qe-i-lejohen-agjeruesit/20%Monthly2016-06-17 23:35
https://mjeksiaislame.com/serbi-igori-nga-ortodoks-u-be-musliman-hamza-do-te-vdisja-per-allahun/20%Monthly2013-07-16 14:21
https://mjeksiaislame.com/30-keshilla-per-nje-ramazan-te-paharrueshem/20%Monthly2016-06-08 10:37
https://mjeksiaislame.com/ne-syfyr-me-pejgamberin-alejhi-selam/20%Monthly2016-06-08 10:30
https://mjeksiaislame.com/duaja-eshte-prej-ilaceve-me-te-dobishme/20%Monthly2014-09-08 19:34
https://mjeksiaislame.com/mrekullite-e-hurmes-dhe-vetite-e-saj-ne-trupin-tone/20%Monthly2016-06-15 13:56
https://mjeksiaislame.com/dobite-shendetesore-ne-agjerim/20%Monthly2016-06-15 13:54
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-dhe-shendeti/20%Monthly2016-06-15 11:02
https://mjeksiaislame.com/kushte-te-renda-per-jete-ne-familjen-memeti-ne-sllupcan/20%Monthly2013-07-14 12:59
https://mjeksiaislame.com/provokohet-hoxha-improvizojne-termet-gjate-intervistes-se-tij-shiko-si-reagon/20%Monthly2019-04-06 18:48
https://mjeksiaislame.com/veshtiresit-me-te-zakonshme-medicinale-gjate-agjerimit-meso-shkaqet-dhe-menyren-e-trajtimit/20%Monthly2016-06-06 09:48
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-pushon-sistemin-e-tretjes/20%Monthly2013-08-11 10:42
https://mjeksiaislame.com/pyetje-nese-burri-e-puth-gruan-e-tij-apo-e-perkedhel-me-perkedhelje-erotike-a-e-prish-agjerimin-apo-jo/20%Monthly2013-07-12 16:11
https://mjeksiaislame.com/a-e-prish-agjerimin-duhani/20%Monthly2016-06-16 13:37
https://mjeksiaislame.com/nese-dikush-ejakulohet-ne-gjume-gjate-dites-se-agjerimit-cfare-gjykimi-ka-per-agjerimin-e-kesaj-dite/20%Monthly2016-06-07 10:15
https://mjeksiaislame.com/ne-ramazan-lidhen-shejtanet-mbyllen-dyert-e-zjarrit-dhe-hapen-dyert-e-xhenetit/20%Monthly2016-06-07 10:12
https://mjeksiaislame.com/mbi-4-mije-kosovare-ne-kampet-e-hungarise/20%Monthly2014-08-02 23:39
https://mjeksiaislame.com/adem-ramadani-ne-ramazan-na-freskoi-me-videoklip/20%Monthly2013-07-11 12:47
https://mjeksiaislame.com/pyetja-a-i-lejohet-agjeruesit-freskimi-me-uje-gusli-larja-kokes-etj-gjate-temperaturave-te-larta/20%Monthly2016-06-15 13:58
https://mjeksiaislame.com/si-te-mbrohemi-nga-magjia/20%Monthly2013-07-10 12:37
https://mjeksiaislame.com/pyetje-pergjigje-rreth-ceshtjeve-mjekesore-te-ramazanit-2/20%Monthly2013-07-10 12:32
https://mjeksiaislame.com/cilet-prej-ministrave-agjerojne-ramazanin/20%Monthly2013-07-10 12:29
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-ne-udhetim/20%Monthly2016-06-09 10:55
https://mjeksiaislame.com/nese-burri-e-puth-gruan-e-tij-duke-qene-agjerueshema-e-prish-agjerimin/20%Monthly2016-06-09 11:44
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-dhe-dobite-e-tij-2/20%Monthly2013-07-12 16:06
https://mjeksiaislame.com/misteret-e-agjerimit/20%Monthly2016-06-15 13:28
https://mjeksiaislame.com/qabja-madheshtore/20%Monthly2013-07-12 16:06
https://mjeksiaislame.com/ndertimi-qabes/20%Monthly2013-07-10 09:54
https://mjeksiaislame.com/gjumi-i-tepert-ne-agjerim/20%Monthly2016-06-08 10:39
https://mjeksiaislame.com/mesoji-rregullat-e-agjerimit/20%Monthly2016-06-17 14:08
https://mjeksiaislame.com/namazi/20%Monthly2013-09-11 20:42
https://mjeksiaislame.com/a-lejohen-mardheniet-seksuale-pas-iftarit/20%Monthly2016-06-08 10:16
https://mjeksiaislame.com/cfare-qellimi-duhet-te-kemi-per-agjerim-2/20%Monthly2013-07-09 12:53
https://mjeksiaislame.com/goodbye-kosova/20%Monthly2013-07-09 12:42
https://mjeksiaislame.com/duaja-e-iftarit/20%Monthly2013-07-22 12:12
https://mjeksiaislame.com/a-lejohet-gelltitja-beshtymes-kur-je-agjerueshem/20%Monthly2016-06-12 10:49
https://mjeksiaislame.com/semundjet-qe-sheron-agjerimi/20%Monthly2016-06-18 13:51
https://mjeksiaislame.com/po-vjen-muaji-i-ramazanit/20%Monthly2013-07-10 10:34
https://mjeksiaislame.com/gjerat-qe-e-prishin-agjerimin/20%Monthly2013-08-02 13:55
https://mjeksiaislame.com/gjerat-qe-nuk-e-prishin-agjerimin/20%Monthly2016-06-06 09:54
https://mjeksiaislame.com/xhandarmeria-serbe-i-plagosi-shqiptaret/20%Monthly2013-07-08 10:40
https://mjeksiaislame.com/si-ta-presim-muajin-e-ramazanit-2/20%Monthly2013-07-08 10:33
https://mjeksiaislame.com/namazi-i-teravive/20%Monthly2013-07-30 09:19
https://mjeksiaislame.com/25-keshilla-per-ramazan/20%Monthly2013-07-30 09:16
https://mjeksiaislame.com/luleshtrydhetdredhezat-dhe-qershite-fantastike/20%Monthly2013-07-08 12:36
https://mjeksiaislame.com/efektet-e-kafes-mbi-veshkat/20%Monthly2013-07-08 12:36
https://mjeksiaislame.com/qytetaret-grumbullohen-para-kuvendit-kundershtojne-amnistine-foto/20%Monthly2013-07-06 21:57
https://mjeksiaislame.com/lajm-shokuesoficeri-saudian-jep-doreheqje-nga-posti-i-tij-dhe-flete-per-rolin-e-saudis-ne-ngjarjet-e-fundit-ne-egjipt/20%Monthly2013-07-06 21:55
https://mjeksiaislame.com/mijera-muslimane-cohen-kunder-kengetares-serbejelena-karleusha-e-cila-keqperdori-ezanin/20%Monthly2013-07-06 20:33
https://mjeksiaislame.com/vaktite-e-ramazanit-ne-shume-shtete-te-botes-2/20%Monthly2013-07-09 13:22
https://mjeksiaislame.com/revolucioni-i-vertete-sapo-ka-filluar/20%Monthly2013-07-06 14:54
https://mjeksiaislame.com/duaja-kur-bie-shi-dhe-duaja-kur-murmuron/20%Monthly2016-08-01 17:09
https://mjeksiaislame.com/demokraci-apo-hipokrizi-kujt-po-i-konvenon-destabilizimi/20%Monthly2013-07-06 12:16
https://mjeksiaislame.com/pershkrimi-i-xhennetit-ibn-el-kajimi/20%Monthly2013-07-07 13:31
https://mjeksiaislame.com/lexoje-dhe-perfito/20%Monthly2013-07-05 19:48
https://mjeksiaislame.com/universi-i-spjeguar-ne-kuran-apo-ne-britannica/20%Monthly2013-07-09 13:23
https://mjeksiaislame.com/vaktite-e-ramazanit-ne-trojet-shqiptare/20%Monthly2013-10-07 20:32
https://mjeksiaislame.com/zemra-e-pastert-ibn-kajimm/20%Monthly2013-10-07 20:26
https://mjeksiaislame.com/ushtria-egjiptiane-ka-rrezuar-presidentin-muhamed-mursi/20%Monthly2013-07-03 21:24
https://mjeksiaislame.com/agjerimi-dhe-dobite-e-tij/20%Monthly2013-07-04 13:56
https://mjeksiaislame.com/semundja-e-diabetit-dhe-agjerimi/20%Monthly2016-06-18 13:33
https://mjeksiaislame.com/bashke-me-shkijet-ne-kosove-do-te-amnistohen-edhe-qeveritaret-qe-kane-kryer-krime/20%Monthly2013-07-02 21:43
https://mjeksiaislame.com/merzia-virus-i-jetes-bashkeshortore/20%Monthly2013-07-06 10:42
https://mjeksiaislame.com/tregohuni-modeste-o-ju-nxenesit-e-diturise/20%Monthly2013-07-03 09:50