Sábado, 13/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Simptomet kryesore te sihrit qe bartet nga nena tek femiu

Simptomet kryesore te sihrit qe bartet nga nena tek femiu

Simptomet kryesore te sihrit qe bartet nga nena tek femiu jane:

-Femiu flet shume qete,mirepo nenes i vjen si nervoz zeri i tij ne vesh
-Femiu e ndjen se ka mungese dashurie nga nena dhe babai
-Femiu here pas here ka dhimbje koke kah pjesa e ballit dhe mbi koke
-Femiu zgjohet shpesh nga gjumi duke qare
-Femiu kur flet,shpesh here nena ia ban bajat fjalet e tij,duke e pyetur se qka the edhe nje here
-Sihri e ngacmon femiun duke i dhene mendime te ndryshme si p.sh.nena i don femijet e tjere me shume etj.
-Ndodh qe nena te kete nje nervoze te shpejt dhe ne ato momente e rrah femiun e tij,mipero menjehere i bjen pishman pse e bera nje gje te tille dhe fillon me qajt
-perderisa femiu e ka sihrin e dobet dhe dashuria per ta eshte me e madhe,por kur sihri shkon duke u zmadhuar edhe dashuria per femiun shkon duke u zvoglu
-Dhe nje gje tjeter eshte qe shpesh nena ka nje urrejtje ndaj femiut.

(Visited 243 times, 1 visits today)