Sábado, 10/6/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Simptomet kryesore te sihrit per bllokimin e shtatzanise jane:

Simptomet kryesore te sihrit per bllokimin e shtatzanise jane:

Simptomet kryesore te sihrit per bllokimin e shtatzanise jane:

-dhimbje here pas here ne fund te barkut- vezore
-nje ves I vazhdueshem pse nuk po muj me mbet shtatzan
-andrra me beba duke luajtur dhe duke ju dhene gji
-dy tri dit para ciklit nje nervoz shume e madhe dhe ndryshim sjellje
-humbja komplet e shpresave per shtatzani
-qrregullim I ciklit
– nese I thote dikush shkoni te ndonje hoxhe, shumica kane thene se mjeku spo mundet me gjet ilaqin e po ta gjen hoxha.
– gjate mardhjaneve ka dhimbje shume ne fund te barkut
-ne mometin qe fillon mardhanja intime sihri e sulmon duke ja shtuar vesin, se a ki me mbet shtatzan,aka me u bo kesaj here,pse spo mundem me mbet, e shume sene tjera duke mos e lere te koncentruar ne mardhanje intime
-nje merzi dhe monotoni shume e madhe duke bere gjdo here vizita mjeksore dhe pergjigjja po thuajse e njejt nga gjdo mjek.
-dhe nese ndegjon per dikan te familjes qe ka mbet shtatzan, I shtohet edhe nje dhimbje dhe merzi edhe me e madhe.