Terça-feira, 24/9/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane.

Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane.

Sihri i Abortit apo mosmbejtjes shtatzane

Shkaqet dhe simptomat.
Nese i keni keto simptoma dhe shkaqe kerkojeni ndonje musliman te mirfillte qe ben rukje

(Visited 219 times, 1 visits today)
Top