Quarta-feira’, 15/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sigurohu a je i goditur me sy te keq (dhe smire) me kete rukje

Sigurohu a je i goditur me sy te keq (dhe smire) me kete rukje

Sigurohu a je i goditu me sy te keq (dhe smire) me kete rukje
Degjoje cdo dite me kufje dhe qetesi maksimale ( mundesisht sy mbyllur)


(Visited 366 times, 1 visits today)
Top