Sexta-feira, 29/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sideritis reaseri (Caj Mali)

Sideritis reaseri (Caj Mali)

Sideritis reaseri (Caj Mali)

-Ul deri ne 80% demtimet ne tru

-Lufton sklerozen

-Parandalon osteroporozen

-Ndihmon grate shtatzana ne largimin e te vjellave

-Normalizon stresin

-Ndihmon tretjen dhe largon diarrene

-Zbut fytin,largon gelbazat,qeteson dhimbjet dhe kollen

-Parandalon semundjet kancerore

-Largon aceditetin ne stomak dhe Sheron Lucerne

-Lufton alergjite

(Visited 183 times, 1 visits today)
Top