Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si thua sikur pas kësaj videoje të bësh një marrëveshje me Allahun?.

Si thua sikur pas kësaj videoje të bësh një marrëveshje me Allahun?.

Si thua sikur pas kësaj videoje të bësh një marrëveshje me Allahun?.

Video nga Hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi:

Degjoje vella dhe moter e nderuar ndoshta nga ky moment do te fillosh te falesh namazin edhe ti me lejen e Allahut Xhelshanuhu.

Degjoje dhe Shperndaje per hir te Allahut:

VIDEO:

Si thua sikur pas kësaj videoje të bësh një marrëveshje me Allahun?#SHPËRNDAJE për hir të Allahut Që të Shohin të tjerët këtë #Video

Gepostet von Ta Njohim Krijuesin am Dienstag, 8. Mai 2018

 

(Visited 56 times, 1 visits today)
Top