Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

SI TE ZHBLLOKONI DAMARET E KEMBEVE:

SI TE ZHBLLOKONI DAMARET E KEMBEVE:

SI TE ZHBLLOKONI DAMARET E KEMBEVE:
Kura vlen edhe per hollimin, pastrimin e gjakut dhe rregullimin/ zhbllokimin e damareve dhe luftimin e yndyres ne gjak.
1 gote uje me uthull molle.
1 gote uje me leng limoni.
1 gote uje me leng xhinxheri.
1 gote uje me leng hudhre.
Merren te gjitha dhe futen ne nje tenxhere dhe zihen per 1 ore ne flake te lehte ( te mos vloje). Ftohet dhe perzihen me 1 gote uje mjalte dhe pihen esell ne mengjes gjysem filxhan kafe ne mengjes per nje muaj.

(Visited 1,062 times, 1 visits today)