Domingo, 16/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si te trajtoni diarrene ne shtepi?Si te trajtoni diarrene ne shtepi?

Si te trajtoni diarrene ne shtepi?
Konsumoni me shumice banane, oriz, tost dhe molle (keto vlejne edhe per femijet).
Per te rriturit, efekt te jashtezakonshem per nje kohe te shkurter, jep konsumimi i cajit te zi(apo cajit te rusit qe kane zakon te pijne ne familjet ne Kosove).
Caji duhet te pihet pa sheqer. Me 2-3 gota caj mund te filloje te shihet efekti.

(Visited 101 times, 1 visits today)
Top