Quinta-feira, 9/4/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si të shpëtoni nga pickimi i mushkonjave?

Si të shpëtoni nga pickimi i mushkonjave?

Si të shpëtoni nga pickimi i mushkonjave?

Uthulla e molles është një ndër solucionet më efikase që mban larg padyshim mushkonjat.

Një filgjan uthull molle në dhomen tuaj përveq që dezinfekton ajrin në dhomë, gjithashtu liron rrugë e frymëmarrjes, ajo po ashtu për shkak të aciditetit të saj të lartë ndihmon në largimin e mushkonjave gjatë nates të cilat janë të bezdisëshme tek të gjithë.

Uthulla e mollës është një përbërës tërësisht natyral cili mund të përdoret pa frikë në lëkuren e të rriturve dhe në lëkurën e fëmijëve të vegjël.

Nëse në lëkurë keni ende pickime nga nata e mbrëmshme, e mira është që zonën në të cilën mushkonjat ju kanë pickuar ta lyeni me uthull, në mënyrë që ta dezinfektoni.

Përgatit Inf.Qendresa Paqarizi

(Visited 226 times, 1 visits today)
Top