Sábado, 30/9/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?

Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?

Si te mjekohemi per lythat qe na dalin ne duar, ne kembe?

Per kete lloj shqetesimi, aplikoni nje shtrese te holle limoni ne pjesen ku te dhemb lythi(kalloja), fiksojeni me nje leukoplast dhe lereni ashtu per nje nate. Perserisni kete metode disa nete, derisa lythi te bjere.

Tags: ,