Sexta-feira, 24/5/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si te largoni toksinat ne zorren e trashe! Ja c`duhet te beni!Si te largoni toksinat ne zorren e trashe! Ja c`duhet te beni!

Mbetje toksike në zorrën e trashë – Ju ç’duhet të bëni!
Zorra e trashë ka një nga rolet më të rëndësishme në trupin e njeriut, ajo mban ekuilibrin e ujit në organizëm, rregullon sistemin imunitar dhe ndihmon në procesin e tretjes. Mbeturinat toksike nuk do të largohen nga trupi dhe do të absorbohen nga muri i zorrës së trashë, nëse zorra e trashë nuk funksionon siç duhet. Ushqimet e përpunuara, mungesa e fibrave dhe enzimave e ngadalësojnë procesin deri në 70 orë. Rezultati është 13 kg të grumbulluar mbeturina ose të ashtuquajtura kapsllëk.

Simptomat e kapsllwkut: sëmundjet e lëkurës, fshikëzës ose infeksionet vaginale të përsëritura, sistemi i dobët imunitar, kujtesa e dobët, ankthi, lodhja, depresioni, dhimbja e muskujve, dhimbja e stomakut. Programi i pastrimit u zhvillua nga një mjek dhe procesi zgjat 10-16 ditë për pastrimin total të organizmit. Hani shëndetshëm, luftoni fryrjen, humbni peshë dhe në të njëjtën kohë mbani këtë regjim të përsosur 3 javë.

Përbërësit:
300 ml ujë
1 maje luge, pluhur spec i kuq
2 lugw shurup panje
½ limon i shtrydhur

Udhëzime: Përgatitja e këtij ilaçi të fuqishëm është me të vërtetë e lehtë. Ju duhet të përzieni të gjithë përbërësit dhe ta konsumoni kwtw përzierje të paktën pwr 10 ditë, 5-8 herë në ditë. Vajrat esenciale janë shumë tw mirë në procesin e detoksifikimit të trupit, vlerat ushqyesve në vajra janë asimiluar lehtë nga trupi. Si ta përgatitni këtë përzierje? Merrni 10 pika vaji esenciale mendwrze dhe limon dhe 1 limon të shtrydhur, kombinoni përzierjen me 8 ounces ujë dhe konsumoni atë për dy javë.

©gatuajshendetshem
perktheu /A.c./

(Visited 22 times, 1 visits today)
Top