Quinta-feira, 19/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

SI TE LARGOJME BAKTERIN E.COLI NGA TRUPI YNE ME METODA NATYRALE?

SI TE LARGOJME BAKTERIN E.COLI NGA TRUPI YNE ME METODA NATYRALE?

SI TE LARGOJME BAKTERIN E.COLI NGA TRUPI YNE ME METODA NATYRALE?
250 gram majdanoz, 250 gram limon me lekure, 200 gram mjalte, 200 ml vaj ulliri.
Grini majdanozin me limon, perziejini ne nje mikeser, shtoni mjaltin dhe vajin e ullirit. Perziejini mire.
Konsumoni nje luge gjelle ne mengjes dhe nje ne darke.- Mesimet e Dioles-

(Visited 527 times, 1 visits today)