Quarta-feira’, 6/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si të humbasim peshë ?

Si të humbasim peshë ?

mjalt uje

Cdo mëngjes gjysmë ore para vaktit me stomak bosh dhe natën para gjumit pini mjalte dhe pluhur kanelle te ziera në një filxhan uji. Nëse merret rregullisht ul peshën madje edhe personave më të trashë,gjithashtu pirja e rregullt e kësaj përzierje nuk lejon grumbullimin e yndyrës në trup edhe nëse personi bën dietë te lartë kalorike.

(Visited 299 times, 1 visits today)