Terça-feira, 29/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Si mund ta recitoje sure el Fatiha per sherim ?

Si mund ta recitoje sure el Fatiha per sherim ?
Si mund ta recitoje sure el Fatiha per sherim ?
 
Ulesh ne nje vend vendos doren ne zemer.
Nijetin e ben per sherim
Dhe ke bindjen qe Zoti eshte Sheruesi.
Pastaj fillon reciton sure el fatiha vazhdimisht. (ngadale)
Do ju ndodh mrekullia ne shpirtit dhe trup.
Stresi fillon te largohet,depresioni fillon te largohet,(nese keni mesyh apo magji fillon te dobesohet),semundja fillon te kurohet.
Beje kete cdo dite …
(Visited 702 times, 1 visits today)
Top