Sexta-feira, 20/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shume media dhe njerez ne bote tallen me djalin e Trampit per shkak te veprimeve te tij,por …

Shume media dhe njerez ne bote tallen me djalin e Trampit per shkak te veprimeve te tij,por …

Shume media dhe njerez ne bote tallen me djalin e Trampit per shkak te veprimeve te tij,por shume prej tyre se dine qe ky femije eshte me autizem, ndaj ky eshte edhe shkaku qe Trampi eshte kunder vaksinimit.

 

(Visited 1,122 times, 1 visits today)