Sábado, 24/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shtate vetite e karrotave

Shtate vetite e karrotave

karota

Shtate vetite e karrotave
1-Lufton plakjen dhe parandalon rrudhat
2-Ndihmon ne shendetin e mire te zemres
3-Eshte pastrues natyral i gojes dhe dhembeve
4-Ndikon ne shendetin e mire te veshkave
5-Parandalon formimin e kancerit
6-Ka vitamin A dhe C dhe permireson shikimin tuaj
7-Forcon imunitetin e organizmit.

(Visited 173 times, 1 visits today)