Sexta-feira, 26/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shqetësimi dhe dyshimet janë sëmundje

Shqetësimi dhe dyshimet janë sëmundje

Shqetësimi dhe dyshimet janë sëmundje me pasoja të rënda,çelësi i shërimit të tyre është Kur’ani, në të ka shërim për dyshimin ,shqetësimin ,ankthet,dobësinë, xhelozinë e per shume probleme te tjera.

Falja e namazit parandalon dhe eleminon semundje te ndryshme.

(Visited 78 times, 1 visits today)
Top