Domingo, 13/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shkup, burri vret me thikë gruan

Shkup, burri vret me thikë gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkup, ku burri ka vrarë me thikë gruan e tij dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

shkup vrasje

Arsyet e krimit mbeten ende të panjohura, po ashtu nuk dihet asgjë për adresën e burrit. Viktima është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën mjekësore pasi është në gjendje të rëndë shëndetësore. /albeu/

(Visited 107 times, 1 visits today)
Top