Segunda-feira, 29/5/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Me shkopinj besbolli janë rrahur 8 persona në autobusin me nr 45 në Hasanbeg

Me shkopinj besbolli janë rrahur 8 persona në autobusin me nr 45 në Hasanbeg

Rrahje masive ka ndodhur sonte rreth orës 19 në stacionin e fundit të autobusit me numër 45.

autobusi

Sic mëson Press24, dhjetë persona janë futur në autobus të armatosur me shkopinj besbolli dhe i kanë rrahur udhëtarët.

Të lënduar janë tetë persona.

Në shenjë revolte, banorët e Stajkovcit e kanë bllokuar rrugën në hyrje të fshatit.
Policia e konfirmon rastin.

Ndërsa për momentin shumë polic patrullojnë nëpër Bit Pazar dhe stacione autobusësh./Portalb