Domingo, 17/1/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sherim nga syri i keq dhe hasedi

Sherim nga syri i keq dhe hasedi
Sherim nga syri i keq dhe hasedi
Kush mendon se eshte i goditur nga syri i keq apo hasedi (smira) dhe i paraqiten semundje te ndryshme psikologjike (shpirterore)
 
Degjoje me kufje cdo dite (me qetesi ,me bindje , me zemer, mundesisht me sy mbyllur)
Jep sadake
Bej lutje cdo dite per sherim per qartesim te semundjes
https://www.youtube.com/watch?v=2nxdlwGyUPY
(Visited 206 times, 1 visits today)
Top