Sexta-feira, 28/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sherebela kundër depresionit ,aktivizon memorien.

Sherebela kundër depresionit ,aktivizon memorien.

Përbërja: 100% Sherebelë.

Vetitë Shëruese:

  1. Kundër depresionit.
  2. I dobishëm për bronhitet.
  3. Kundër reumatizmës.
  4. Aktivizon memorien.

Përdorimi: Një lugë caji sherebelë hidhet në një enë ku I shtohet masa e një gote ujë të sapo vluar. Ena mbulohet për 5 minuta, më pas kullohet dhe pihet I ëmbëlsuar me mjaltë. Mund të merren 2-3 filxhanë të tillë gjatë ditës, përdoret deri në normalizimin e plotë të gjendjes.

(Visited 88 times, 1 visits today)
Top