Sábado, 4/2/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

SHBA: Marinsi i vrau dy kolegë, e pastaj edhe vetveten

SHBA: Marinsi i vrau dy kolegë, e pastaj edhe vetveten

MarinsiZyrtarët thonë se një pjesëtar i Marinës së Shteteve të Bashkuara, i ka vrarë dy kolegë të tjerë, një mashkull dhe një femër, e pastaj e ka vrarë edhe vetveten.

Incidenti i rëndë ndodhi të enjten vonë, në kazermat e Marinës në Kuantiko të Virxhinias.

Zyrtarët thanë se të tre personat punonin së bashku në këtë bazë dhe kanë refuzuar të japin ndonjë motiv të mundshëm për këto të shtëna vdekjeprurëse.|rel|/kohaislame