Sábado, 8/8/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shafrani me mjaltë për një lëkurë të mrekullueshme

Shafrani me mjaltë për një lëkurë të mrekullueshme

 

4d0d212b1a2d4889b428e131969e9a92
Shafrani është një tjetër erëz e mirë për lëkurën tuaj dhe nuk është i njejtë me kurkumën (turmeric). Që në lashtësi, shafrani është renditur në majë të klasifikimit për bukurinë e lëkurës. Ai jo vetëm i jep shkëlqim lëkurës por parandalon dhe formimin e rrudhave. Nëse doni të bëni kremin tuaj natyral përzieni shafranin me pak mjaltë dhe vendoseni në fytyrë.

(Visited 79 times, 1 visits today)
Top