Terça-feira, 30/11/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Shafrani Indian

Shafrani Indian

Vetitë Shëruese:

  1. Anti-oksidant , anti-depresiv, anti-inflamator.
  2. Qetëson dhe mjekon gastritet dhe ulcerat.
  3. Mjekon crregullimiet e melcise.
  4. Anti-alergjik.
  5. Anti- tumoral.
  6. Anti-virusal.
  7. Nxit punën e gjendrave endocrine.

Përdorimi: Hidhet një lugë kafeje, në supë, kos apo rizoto dy herë në ditë, mëngjes dhe darkë.

Këshilla: Të ruhet në ambjent të thatë larg lagështisë.

(Visited 115 times, 1 visits today)
Top