Sábado, 1/10/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Serbët rrahin 2 kërçovarë në mes të Ohrit

Serbët rrahin 2 kërçovarë në mes të Ohrit

oher

Mëngjesin e sotëm pesë serbë të moshës 21-26 vjeçare kanë sulmuar dhe rrahur dy kërçovarë, përpra lokalit të natës Havana në Ohër.

Ende nuk jnaë bërë të ditura shkaqet e rrahjes të kërçvarë që knaë shpëtuar për mrekulli, shkruan Lajm.
Të rinjtë serbë kanë goditur dhunshëm me grushta dhe shishe në pjesën e kokës dy të rinjtë. Për shkak të lëndimeve trupore 23-?vjecarit V.A. dhe 26-vjecarit ?.?. Me pastaj viktimat jane derguar e ne Qendren medicinale ne Oher ku i eshte ofruar ndihma mjekesore./albeu/

(Visited 34 times, 1 visits today)