Terça-feira, 30/11/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sëmundjet e syve dhe mos shikimi mirë

Sëmundjet e syve dhe mos shikimi mirë

syri i keq

Sëmundjet e syve dhe mos shikimi mirë

Gjysmë ore para se të shkoni për të fjetur lyeni kapakët dhe lëkurën e syve me vaj të farës së zezë. Eshtë e preferueshme që njëkohësisht dhe me lyerje të pini dhe përzierjen e cila përbëhet nga një lugë çaji me vaj të farës së zezë në një gotë me lëng karote. Rezultatet do të duken që në muajin e parë.

(Visited 279 times, 1 visits today)
Top