Quinta-feira, 24/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sëmundjen e gjoksit

Sëmundjen e gjoksit

mjalti

Sëmundjen e gjoksit

Nevojitet të përzihet lëngu i karotës me një lugë mjaltë në një gotë ujët të vakët, dhe kjo merret në mëngjes dhe mbrëmje. Kjo largon të gjitha sëmundjet e gjoksit dhe plotësisht i shëron. Gjithashtu, mund të zihet druri i temjanit në ujë dhe ai çaj të ëmbëlsohet me mjaltë; kjo forcon dhe aktivizon mushkëritë.

(Visited 95 times, 1 visits today)
Top