Sábado, 25/1/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale e je i merzitur (ne depresion dhe te shfaqen semundje te nje pasnjeshme)-Kjo eshte per Ty

Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale e je i merzitur (ne depresion dhe te shfaqen semundje te nje pasnjeshme)-Kjo eshte per Ty

Reklamimi i vetes shkaktar i shkaterrimit tend dhe familjes tende (per shkak te Syrit te keq)

Secili person i cili reklamon foto ne rrjete sociale:vetveten,familjen,shtepia,femijet,veturen etj.

(Visited 1,356 times, 1 visits today)
Top