Quinta-feira, 4/3/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Sa është e vërtetë se dikujt i tregohet vdekja?

Sa është e vërtetë se dikujt i tregohet vdekja?

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë. Në vazhdim stafi i faqes tonë për ju motra dhe vëllezër kemi përzgjedhur një video të shkurtër në të cilën në vazhdim do të dëgjojmë Hoxhën Bedri Lika i cili në vazhdim të kësaj shkëputje do të flet në lidhje me pyetjen se Sa është e vërtetë se dikujt i tregohet vdekja ju ftojmë që të ndjekim videon në vazhdim për të marë përgjigjen

(Visited 148 times, 1 visits today)
Top