Terça-feira, 7/12/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

Rukje shume e fuqishme kunder syrit te keq dhe smires

Degjoje cdo dite me sy mbullur ne qetesi me kufje.
Nese di te lexosh Kuran lexoj keto ajete te njejta shpesh cdo dite.

(Visited 519 times, 1 visits today)
Top