Quinta-feira, 12/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje relaks kunder semundjeve,mesyshi (hasedit) dhe magjise

Rukje relaks kunder semundjeve,mesyshi (hasedit) dhe magjise

Rukje relaks kunder semundjeve,mesyshi (hasedit) dhe magjise
Degjoje cdo me qetesi dhe me bindje se Allahu eshte Sheruesi,ndersa degjimi vetem shkak.
Per me teper kontaktoni ndonje hoxhe apo musliman qe ben rukje sipas fese Islame.

(Visited 517 times, 1 visits today)
Top