Domingo, 28/2/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje per t’i larguar pengesat (bllokimet fe,martes,tregti,dije,etj) ne jete shkaku syrit te keq dhe smires

Rukje per t’i larguar pengesat (bllokimet fe,martes,tregti,dije,etj) ne jete shkaku syrit te keq dhe smires

Rukje per t’i larguar pengesat (bllokimet fe,martes,tregti,dije,etj) ne jete shkaku syrit te keq dhe smires

Degjojeni cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite)
Me kufje me sy mbyllur me qetesi …
Sherues eshte vetem Allahu .
Beni lutje qe Allahu me ja sqaru semundje dhe ilacin …
Jepni sadake …

(Visited 371 times, 1 visits today)
Top