Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike

Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike

Rukje per semundjet psikologjike dhe psiqike
Degjojeni cdo dite pas namazeve ditore me nijet sherimi. Per me teper kontaktoni ndonje musliman ose hoxhe qe ben rukje.

 

(Visited 953 times, 1 visits today)
Top