Domingo, 29/1/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit

Rukje per me largu pengesat jetesore shkaku i syrit te keq dhe hasedit

Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite)

Me kufje me sy mbyllur.
Pas degjimit beni lutje te shumta qe Allahu me i shkaterru mesyshet dhe hasedet qe e kane goditur trupin tuaj.

Shembull:Beni lutje me ze normal
O Allah shkaterroje cdo mesysh (perserite kete lutje me dhjetera here)

O Allah shkaterroje cdo hased (perserite kete lutje me dhjetera here)
O Allah shkaterroje cdo mesysh per veshje te mire, per dituri,per rrogen, per biznesin etj (varesish ku mendoni se jeni te goditur nga syri i keq) Perseritne lutjen me dhjetera here deri sa ta ndjeni ne shpirtin dhe trupin tuaj se dicka po lirohet . (shembull djersitje, nevoje e vogel,temperature, etj)