Sábado, 14/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) (kunder sihrit,mesyshit dhe hasedit te rizkut)
Degjoje cdo dite pas namazeve ditore (minimumi 5 here ne dite)
Degjoje me kufje,me bindje dhe zemer se Allahu eshte Sheruesi i Vetem.
Per me teper kontaktoni ndonje musliman qe ben rukje.

(Visited 144 times, 1 visits today)
Top