Domingo, 26/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) Degjoje cdo dite

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) Degjoje cdo dite

Rukje per furnizim (nafake,pasuri,shendet) Degjoje cdo dite

Nese ke pengese ne furnizim te rizkut dhe pengese eshte :
Syri i keq,hasedi ,sihri apo xhinet.
Kjo rukje eshte per ty !

Degjoje cdo dite ,deri sa sheh permisim ne jeten tende .

Ben lutje sa me shume, e nese nuk sheh permisim ju keshilloj qe te kontaktoni nje musliman qe merret me rukje te mirefillte.

 

(Visited 2,540 times, 1 visits today)