Segunda-feira, 16/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje kunder magjise dhe mesyshit te mbledhur ne koke (ndihmon edhe kunder kokedhimbjes)

Rukje kunder magjise dhe mesyshit te mbledhur ne koke (ndihmon edhe kunder kokedhimbjes)

Rukje kunder magjise dhe mesyshi te mbledhur (apo goditur) ne koke (ndihmon edhe kunder kokedhimbjes)
Degjoje cdo dite pas namazeve ditore , per me teper kontaktoni ndonje hoxhe apo musliman qe merret me rukje

(Visited 1,324 times, 1 visits today)