Terça-feira, 7/4/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Rukje kunder kancerit dhe kancerit te gjirit

Rukje kunder kancerit dhe kancerit te gjirit

Rukje kunder kancerit dhe kancerit te gjirit
E Degjoni cdo dite me nijet sherimi, ndersa sherimi vjen vetem nga Allahu i Lartmadheruar.
Krahas degjimit nuk perjashtohen medikamenetet per sherimin e semundjes qofte natyrale apo konvencionale.
Si dhe beni lutje sa te mundeni per sherim nga kanceri apo cfaredo semundje qe keni.


(Visited 162 times, 1 visits today)
Top